Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a FEHOVA kiállítás...

Szerintetek a FEHOVA kiállításra elvihetem magammal a kiskutyámat,1kg az egész kutya, hordozóban vinném?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:10
 1/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Persze, oltási könyvvel nyugodtan beviheted. Pórázon is sétálhat melletted, legalább sok kutyussal megismerkedhet :)

Mi is megyünk 2 napra nézőnek egy roti-nj keverékkel :D

2012. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kiállítóként megyek, de természetesen be lehet vinni hobbi kutyát is csak nálad legyen az oltási könyve, én is úgy kezdtem h először én mentem csak utána vittem a kutyát is...
2012. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2012. febr. 11. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Hordozóban mi a halálnak? Ha viszed, akkor vidd normálisan, pórázon, senkinek nem hiányzik, hogy a hordozóból acsarkodjon. Ha nem tud viselkedni pórázon, akkor inkább hagyd otthon.
2012. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nem viszem pórázon, mert még nem lehet, mivel nincs meg minden oltása (még egy hiányzik). De hordozóban vihetem magammal akárhova. És egyáltalán nem acsarkodós kutya. A másik meg, ahogy említettem milyen pici, nem akarom h megfázzon. Valamint azt sem szeretném h egész nap magába legyen itthon. Remélem kielégítő választ adtam. És köszönöm a kedvességed (nem lennék a kutyád helyben)
2012. febr. 12. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg minden oltása (főleg a veszettség elleni) akkor nem hiszem, hogy beengednének. Elég szigorúan veszik ezeket.
2012. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írj e-mailt a szervezőknek, az a legbiztosabb. Amúgy csak a II-es bejáraton viheted be, ha mehet.
2012. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!