Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldognak kellékek?...

Francia bulldognak kellékek? (pl. tálka stb. )

Figyelt kérdés

a nyakörv meg póráz megvan.

de mondjuk a szájkosár azt nem tudom mi fér rá a nagy pofikájára.


köszi


2012. febr. 12. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:

minek neki ilyen lkacat?

1. Nemhinném, hogy harap.

2. Max egy ruhát vgyél neki, ha fázik, de ne olyan fliteres, lószart, hanemolyat ami melegíti.

3. Ha nagyvárosban laktok, és észreveszed, hogy a lesózott út, kikezdi a talpát: [link] Vagy kutyacipő, de azt nagyon utálják. És szerintem, csak pénzkidobás.

2012. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is Franciám van!

Nem kell neki semmi extrább, mint más kutyának.

Etető, itató, fekvőhely (az enyém mondjuk szönyegen alszik, mert minden mást széttépett) pár játék, fésű, fül és szemkörnyék tisztító. A ráncait rendszeresen tisztítani kell. Jó minőségű bolhanyakörv..Szájkosara az enyémnek nincs.

2012. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 12. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekem angolom van, de a szokásos dolgokon kívül,ami minden kutyának kell, még vettem szemkörnyéktisztítót, és bórvízet a szeménél lévő redőkhöz.
2012. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 16. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!