Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Saját kutyámról van szó:...

Saját kutyámról van szó: pszichésen megzavarodott, fiammal szemben támadóvá vált, gyakorlatilag megrágta a kezeit, mire levertük róla. A kutyát likvidálni kell, de hogyan? Injekció szóba sem jöhet. Más barátságos módszert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Az injekciónál nincs "barátságosabb".
2012. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Meg vagyok döbbenve.... Egyrészt: orvoshoz miért nem viszitek el, a viselkedés változásának szervi oka is lehet? Másrészt: miért nem kerestek neki új gazdit? Lehet, hogy rossz hallani, de elképzelhető, hogy csak ti vagytok alkalmatlanok a tartására és valami hibát követtetek l a nevelése során. Harmadszor: mi az, hogy az injekció szóba sem jöhet és "más barátságos módszer"????
2012. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

a kutyát meg kéne/kellett volna nevelni, amire te nem voltál képes


pontosan hogyan történt az a megrágás és milyen kutya, mennyi idős? mennyi idős a gyerek és mennyi idős a gyerek ill. mit csinált a gyerek a kutyával?

2012. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocs, a kutya 8 éves német juhász , és az első dolgom volt hozzá állatorvost hívni.hidd el jól nevelt kutya, de sajnos a társa elvesztését nem tudja feldolgozni.Mindenki ellenségévé vált rajtam kívül.Segítséget kérek, nem véleményt!!!
2012. febr. 12. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kutyám, hogy a párja elpusztult. De a gyerekekre, vagy ránk soha nem támadott volna. Nem volt már az lelkileg mint régen, de eszébe sem jutott volna ellenünk fordulni. A gyereketek érdekében, keressetek neki egy másik otthont, ha már így alakult.
2012. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg a németjuci mentőket hátha tudnak segíteni.
2012. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Mivel 8 éves a kutya, ezért az idegi alapon történt támadás kizárható (abból a szempontból, hogy így született). Adjátok olyan helyre örökbe, ahol ezzel együtt vállalják, vannak nagyon tapasztalt gazdik, vagy olyanok, akik szakértő segítséget hívnának hozzá.

Mi történt konkrétan?

2012. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

"Gyere el érte ,ha olyan nagy szakértő vagy."


Nem vagyok szakértő. De ha az én kutyámmal történt volna ilyen, akkor megvizsgáltam volna, hogy mit ronthattam el és szakértő segítséget kérek, nem rögtön a kiirtásával kezdek foglalkozni.

2012. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy történt? Mennyi idős a kisgyerek?
2012. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tudatos nevelés!

ne mondja már senki, hogy rendesen van nevelve, mozgatva egy kutya amelyik családtagra támad!

vannak erre szakosodott szakemberek akik megnevelik a gazdit és a kutyát is, de ehhez előbb be kell látni, hogy elcsesztétek a kutya nevelését, ti vagytok elsősorban a felelősek a történtekért, és ti is tehetitek helyre a dolgokat!

2012. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!