Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezt a kutyát...

Szerintetek ezt a kutyát megérné megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 12. 16:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem igen.Bár én a magyar vizslára esküszöm, de a német vizsla is nagyon jó természetű kutyus.
2012. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
75%
Nem. ugyanis semmi garancia nincs arra, hogy fajtatiszták lennének. Innentől zsákbamacska.
2012. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Oké köszi!
2012. febr. 12. 16:49
 4/45 anonim ***** válasza:
83%

Nem.


Ismeretlen szülőktől, tk nélkül (szerintem a chip, oltás és féregtelenítés is mese, ennél ezek sokkal többe kerülnek) és ismeretlen embertől, nevetséges áron.

Náluk bicolor megnevezés nem létezik.

És egy kutya nem lehet egyszerre szobatiszta és kutyapelusos is. Ha pelusozik, akkor nem szobatiszta.

2012. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából nem nagyon érdekel, hogy fajtatiszta-e, mert nekem mindegy! Én a keveréket és a fajtatisztát is nagyon szeretem! :D Meg ha tényleg igaz, apunak is segítene egy a vadászatban! :D
2012. febr. 12. 16:52
 7/45 anonim ***** válasza:
67%

Mivel ez egy szaporító, így ha megveszed, ne csodálkozz majd ha pár hónap vagy 1-2 év múlva kiderülne hogy, örökletes betegsége, egyéb baja lenne a kutyának. Csak ezek tudatában vedd meg!

(bár megjegyzem szegény kiskutyáknak bárhol jobb helye lenne, mint ennél a nyomorult szaporítónál!)

2012. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Akkor tessék elmenni egy menhelyre, rengeteg kutya vár ott gazdára, sok helyről ingyen, vagy épp miminális összegért lehet örökbefogadni. A fajták száma pedig végtelen. Sajnos ma már szinte minden fajtából van legalább 1 menhelyen vagy gyepin. (vizslák, agarak, beagle-ök, stb)

Ne fizess egy szaporítónak!

2012. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
5. Én is így gondolkodtam, hogy talán egyet meg tudnék menteni ettől az embertől! Amúgy meg, hosszú évek óta gyűjtögetem a pénzem, kifizetném az állatorvost! :D
2012. febr. 12. 16:54
 10/45 A kérdező kommentje:
Hát igazából.. a környéken egyetlen-egy menhely sincs!
2012. febr. 12. 16:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!