Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hidegtől is csipásodhat...

A hidegtől is csipásodhat jobban a kutya szeme?

Figyelt kérdés
Benti kutyám van, mostanában sokkal jobban csipásodik, nem vörös a szeme, normál, rózsaszínes. Napi 40percet minimum sétálunk, de van amikor 2órát is +játék a kertben. Lehet ez a hidegtől, tudom védeni valahogy? (ha nem múlik, akkor irány az állatorvos, de minden aprósággal nem akarok rohangálni)
2012. febr. 12. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
igen ez nálunk is van minden télen szinte az összes kutyánál én szoktam cseppegtetni a szemükbe
2012. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Nem a hidegtől, inkább a széltől van. Egy kis kamillás lemosás nem árthat.
2012. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Holnaptól akkor kamillás lemosás lesz, remélem segít.

Szél az nálunk most szerencsére egyenlő a 0-val, de futás közben azért kapja a hideget úgy is.

2012. febr. 12. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyémnek is eléggé csipásodik, nekünk azt mondta az állatorvos, mert sokat turkál az avarban (akkor még nem volt hó) meg az enyém sokat ás, túr és ezért. Mi Garasone szemcseppet kaptunk rá.

2012. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!