Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának milyen nyugtató...

Egy kutyának milyen nyugtató hatású természetes szert lehet adni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

minek akarod nyugtatózni?szerintem hülyeség...most nincs szilveszter,hogy félnie kelljen a petárdadurrogástól vagy ilyesmitől...

Ha meg el akarod altatni(hogy meghaljon,elpusztuljon),arra meg ott a doki...

2012. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
szeretetet és törődést.
2012. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A citromfű, vagy az orbáncfű tea ugyan úgy hat rájuk is, mint az emberekre?
2012. febr. 13. 10:33
 4/6 Mailerdeamon ***** válasza:

Mi Bach virágcseppeket használunk (Betlehem csillaga és van még egy másik fajta elsősegély cseppjük is nagy stressz esetére). Én nem hiszek benne, de tény hogy nyugodtabb tőle a kutya (mielőtt bárki letámadna rehabilitáción van nálunk és idegi problémái vannak).

Ha nagyon le akarod nyugtatni mondjuk befogáshoz, szállításhoz, orvosi kezeléshez, használj sedalint. Nem lehet túladagolni, max. elalszik tőle, de vigyázni kell rá amíg hat mert úgy fog viselkedni mintha altatásból ébredne.

2012. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha hiperaktív, extrém módon félénk stb, talán nem itt kéne érdeklődni, hanem állatorvosi segítséget kérni, aki megadja a választ. A Bach-virágterápia tényleg jó állatoknál is, ez esetben homeopata állatorvost keress.


Egyébként, Cesar Millan és ezer más kiképző szavait idézve: TESTMOZGÁS, FEGYELEM, és csak utána szeretet, mert szeretettel önmagában kitörölheti a seggét.


Még egy havanese is igényel - tudom, mert nekem is van nagyobb kutyák mellett - min. napi 1,5-2 óra mozgást, foglalkozást (tanulást, nem simisimit és piszipuszit).Ha esetleg ez a gond, hogy nem te vagy a góré, és a kutyád idegbeteg, "kezelhetetlen", ne szedáld le, hanem olvass utána, ha már kutyád van.


Ha nem így van, bocsi, csak sok ilyen esetről hallok, és már a tököm tele velük.

2012. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Le akarod szedálni talán??
2012. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!