Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy felfázott?

Lehet, hogy felfázott?

Figyelt kérdés
3 hónapos kiskutyámról lenne szó. Eléggé sokat pisil, és nagy adagokban, és bár nagyjából szobatiszta (néha ha becsúszik 1-1 "baki", de az mostanában ritka volt), tegnap óta nem bírja sokáig tartani. A pisije nem sárgás (kivétel reggel), inkább olyan vizes-szerű. Amúgy az étvágyával, szomjával, kedvével nincsen semmi baj, abban nem látok változást, lent is nagyon jól eljátszik a társaival. Lehetséges, hogy felfázott? Forduljak orvoshoz, vagy majd ha komolyodik? Tippek? Előre is köszönöm :)
2012. febr. 13. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs semmi baja, csak pici még. Az én kiskutyám is rengeteget pisilt ennyi idős korában. Ne aggódj!=) Ha a kedve/étvágya rendben van akkor nincs semmi komoly!

2012. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztosan nem azért van, amiért kicsi. Az utóbbi hetekben mindig lent pisilt, nagyon ritkán sikerült itthon, és most sokkal gyakrabban és többet vizel. Eddig mindig eltaláltam, hogy mikor jön, meg is szoktunk egy rendszerességet, de tegnap óta össze-vissza, van hogy egymás után többször is. Sötétebb színt nem látok, mint írtam, vizes, áttetsző :S. Van valami vitamin erre?
2012. febr. 13. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!