Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen az a mályvaszín?

Milyen az a mályvaszín?

Figyelt kérdés
Az Amerikai Staffordshire terrier standardjában ez a szín hibának számít. Véleményem szerint a kék szín. Tehát akkor az összes kékes-szürkés kutya hibásnak számít kiállításon? Akkor miért tenyésztik? Vagy esetleg rossz színre asszociálok?

2012. febr. 13. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rossz színre asszociálsz :)

írd be a gugli képkeresőbe, hogy mályva, aztán meglátod :D

2012. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A mályva a bordó és rózsaszín keveréke. Kutyáknál a világosabb változatára gondolnak. Nézz meg egy mályvát /virág/, azonnal látni fogod a színét.
2012. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki linkelne egy ilyen "hibás kutyás" képet? Biztosra szeretnék menni, hogy nem hibás színű amstaffot veszek :)
2012. febr. 13. 17:09
 4/12 anonim ***** válasza:

A máj színre gondolsz szerintem.

Szín: Minden szín megengedett, egyszínű, többszínű vagy foltos, de a több mint 80 százalékában fehér, a fekete-cser és a májszín nem kívánatos.

2012. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A black-and-tan és a mályvaszín nem kívánatos. Attól függ, hol olvasod kedves utolsó kérdező. De igen, írják annak is. Tehát? Milyen szín is lehet ez/ezek?
2012. febr. 13. 18:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

staffordban nem vagyok otthon, de nem a pit bullnál "red nose"-nak nevezett színváltozat(ok) az, ami az amstaffnál tilos?


pl: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a mályva vagy inkább máj szin a pitekre jellemző,ezért zrták ki azamstaffok köréből. [link]

ez az, a kékes szürke vagyis delfinkék, az nincs kizárva és gyönyörű:)

2012. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az FCI standard ami mérvadó az pedig nem említ mályva színt,de máj színt igen.

2012. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolso előtti vagyok,irtam én is neki h máj szinre gondol,de tulajdonképpen egy és ugynaaz!De a helyes megenevezés máj szín
2012. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Esetleg választ várok, nem kritikát. Tehát egyezzünk meg, hogy egy és ugyanaz.

A többi válaszolónak köszönöm szépen, úgy értelmezem, hogy a rednose-ra gondolnak és lehet blue kutyám akár versenyezni is. Köszönöm szépen! :)

2012. febr. 13. 19:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!