Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobakutyások ti érzitek a...

Szobakutyások ti érzitek a kutyátok szagát a lakásban? (többi lent)

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok mostmár hogy mit ír a többség

főként : bichonosok,yorkisok,csivisek stb-re vagyok kíváncsi..


nekem 2 bichonom van és egyiknek sem érzem a szagát ,havonta fürdetve vannak és évente 2x kozmetika..


2012. febr. 13. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Yorkim van.

Nem soha nem éreztem még kutyaszagot tőle a házban. Havonta 1x fürdetve van. (és neki is egy évben 2-3x kozmetika)


Volt Bichonom is de őtőle se volt soha kutyaszag.

2012. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%

attól még nem kutyás lehet hogy érezné

de nem hiszem hogy büdik lennének, szóval azért egy kis kutyi nem olyan mint egy nagy szamojéd monjuk...vagy egy kuvasz

ott aztán vannak szagok

2012. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én yorki gazdi vagyok.

Nálunk nincs semmi kutyaszag. De ezt nem csak én mondom hanem a hozzánk látogató rokonok, barátok is.

2-3 havonta visszük kutyakozmetikushoz, de természetesen mindig havonta fürdik, minden nap samponos lábmosás és kukacmosás minden séta után. Ezt már olyan szépen tudja hogy el sem mozdul a fürdőszoba elöl.


Most épp itt bohóckodik mellettem, csak a tappancskréme illatát érzem rajta, annak is kellemes illata van, és ilyen jeges. sózott utak mellett muszáj is kenni a tappancsát mert a jég felsértette párszor már a párnácskáit és a só meg ugye kimarta.

2012. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

Nagytestű kutyának sincs ám erősebb szaga mint egy kicsinek, csak a kicsiket gyakrabban fürdetik. Meglepő módon a kuvasz is samponillatú fürdés után. :)


Nálunk csak reggel érezni, mivel éjszaka be vannak csukva a helyükre. Ki kell szellőztetni, ennyi az egész.

2012. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Három nagytestű szoba kutya fekszik jelenleg is mellettem, még az ellenségeim sem vádoltak meg azzal soha, hogy nekem, vagy a lakásomnak kutyaszaga lenne. Csak törődés, foglalkozás kérdése.
2012. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

nekünk is a rokonok,barátok mondták hogy nem érezni hogy kutya lenne nálunk,mert pl anya bnője azt mondta amikor az ismerősüknél voltak sütögetésen ott egy vizsla van és hogy ott feküdt mellettük és érezték a kutyaszagot (bár ő csak a kertben van és szerintem ritkán fürdetik)

és mi nálunk nem érezni ezt a szagot..



nagykutyásokat se akartam kizárni vagy ilyesmi csak most különösen a szobakutyák érdekeltek..egy itt nem rég feltett kérdés kapcsán gondoltam kiírok ezt a kérdést :)

2012. febr. 13. 19:50
 7/22 A kérdező kommentje:
3. cuki lehet a kutyusod :)
2012. febr. 13. 19:51
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem amstaffom van, kétéve szobában van. soha nem éreztem szagát. Félévben egyszer szoktam fürdetni, de nincs szaga
2012. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

az jó, nekem az ismimnek mopsza van és ő is havonta fürdik még is van szaga..

szerintem ez kutyafüggő is egy kicsit ,mert pl amikor a 4. héthez érek hogy fürdetném a kutyáimat akkor kezdenek egy kicsit büdik lenni ,de inkább nem is kutyaszag hanem aszfalt vagy por szag nem is tudom...szóval ha két hónapig nem fürdetném meg akkor elég koszosak és büdik lennének,bár a havontai fürdetés se megerőlettő..


főleg hogy kutyakozmetikus leszek,hozzá kell szoknom :)

2012. febr. 13. 20:00
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekünk nagytestű, kinti-benti kutyánk van, egyáltalán nem lehet érezni. Sőt mióta kutya van a háznál még tisztább is minden (na nem a kutya takarít, csak én vagyok figyelmesebb, nehogy valamit valahol véletlenül összeegyen ezért inkább eggyel többször mosok fel naponta és igyekszem mindent elpakolni egyből, amit előtte mondjuk csak 5-10perc múlva tettem a helyére).
2012. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!