Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Nápolyi Masztiff vagy a...

A Nápolyi Masztiff vagy a Német dog a drágább?

Figyelt kérdés
Mármint a tartása. Melyik eszik többet? Melyik az egészségesebb fajta? Nektek melyik tetszik jobban? :D A válaszokat köszönöm! :D
2012. febr. 13. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Egyik ismerősömnek van Dogjuk. Elég sokat eszik de hogy a 2 fajta közül melyik eszik többet ez nem tudom Nápolyi Masztiffom még nem volt.

Nekem a Német dog sokkal jobban tetszik mint a Nápolyi Masztiff. Én az utóbbit elég csúnyak tartom nekekem egyálltalán nem tetszenek!

2012. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 petrusi ***** válasza:
15%
Mi az, hogy drágább?! Olyannak nem is való kutya, aki a pénzt nézi a kutya helyet!!! Ha van egy kutyán, akkor nem számológéppel járkálok utána, hanem a szeretetéért cserébe etetem, állatorvoshoz hordom és gondozom a pénztől függetlenül! Ha ilyen feltételeid vannak egy kutya felé, akkor ne legyen kutyád!!!
2012. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Valamit félreértettél!Én csak megpróbálok utána nézni, hogy mire kell számítanom ha lesz egy ilyen kutyám! :D
2012. febr. 13. 20:42
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem volt még ilyen kutyám, és érdekelne, hogy mennyit kell fizetni az állatorvosnál ha beteg, mert gondolom többet mint egy kiskutyánál! :S
2012. febr. 13. 20:53
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szabad megvenni, ha nincs a kutyára havi minimum 20 ezretek. És akkor még valószínűleg alacsony költséget mondtam.
2012. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja, ez csak az etetési költség.
2012. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Van bőven, csak gondolom megkérdezem, hogy mire mennyit tegyek félre a dokira meg a tápra!
2012. febr. 13. 21:01
 8/21 A kérdező kommentje:
Bőven jutna a kutyára! Inkább nem ennék semmit, de a kutyám legyen rendben!
2012. febr. 13. 21:02
 9/21 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Tök normális kérdést tesz fel a kérdező erre lecseszitek, tiszta dilok vagytok.

Nekem dogjaim vannak, nem esznek vészesen sokat, szerintem a masztiff többet eszik és problémásabb. De ne hallgass rám, mert én részrehajló vagyok.

2012. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 13. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!