Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyi idő alatt lesz...

Kb mennyi idő alatt lesz teljesen megbízhatóan szobatiszta? Amikor már kibírja az éjszakát?

Figyelt kérdés
most van 1 hete nálunk egy kiskutya, minden 2 órában kiviszem két napig bent volt csak mert felfázott egy és nem lehetett kivinni, kb hány hét hónap míg éjjel is kibírja? kaki nem szokott kint sikerülni, egyszer pont elkaptam mikor rákészült és kivittem de ha kiviszem pisil szépen csak a kaki nem akar, persze még bepisil, de éjjel még hosszú neki
2012. febr. 14. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?


Amúgy kb 1 éves korukra válnak teljesen totál szobatisztává, amikor már nincsenek balesetek sem, addig előfordulhatnak.

2012. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most8-9 hetes
2012. febr. 14. 09:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 hónapos kora óta kibírja az éjszakát, de reggel nagyon siettünk vele ki. Úgy csináltuk, hogy még 22 és 23 óra között kivittük este és reggelt 6-kor vittük le, hogy minél kevesebbet kelljen kibírnia. Most már elég 21-kor levinni utoljára és 8-kor először. Most 4 hónapos.
2012. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Igen, azt elfelejtettem leírni, hogy azért balesetek még nála is előfordulnak, de már ritkán.:)

2012. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 compactegon ***** válasza:
miénk 4 hónaposan átlag heti kétszer, 5 hónaposan már csak havi egyszer pisilt, vagy kakilt be. 9 órát kibírt akkor már éjszaka.
2012. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Az első kutyámat 12 hetesen vittem haza, egy hét múlva már értette a lényeget és teljesen szobatiszta lett. Lehet, hogy hamarabb is ment volna, csak én voltam még nagyon béna.
2012. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyàm 6 hetes kora òta van velünk. Az utolsò pisi/kaki jò ideig este 11 fele volt. Èjszaka soha nem pisilt/kakilt be (betegséget leszàmítva), reggel fél hétig bírta. Reggelente viszont rendszeresen előfordult, hogy lassù voltam és fentre pisilt véletlenül.

Egyébként most 7,5 hònapos, màr napközben is kibír 7-8-9 òràt.

2012. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez egy lassú dolog ! több hónap !

kitartás, és ne feledd, a kis kölyök kutyának ,nagyon kicsi a hólyagja, így 2-3 óránál tovább nem képesek visszatartani a vizeletet.később ez megváltozik, hiszen egy 1,5-2 kg-os 1-2 éves öleb símán kibír 9-10 órát, de egy 5 kg kölyök kutya 3 órát sem !!!

2012. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!