Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a kutyusról?

[link]

Nekem nagyon megtetszett... De mi ez? Elírták volna? Hogy lehet, hogy az embereket nem, de a gyerekeket szereti?


2012. febr. 14. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos! Csak félreírhatták. Te nemszeretnéd örökbefogadni?
2012. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
z biztosan elírás lehet. Ha több kutyát viszek fel egyszerre, több hirdetési oldalon, akkor már nálam is elő szokott fordulni egy-két anomália :)
2012. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mégis bűbáj kedves emberekkel, idegen környezetben ugyan lefagy, de eszébe nem jutna harapni."

Biztos, hogy mellényomtak :)

Nagyon mókás kutyus!

2012. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 compactegon ***** válasza:
100%
vagy tényleg így van. egy barátomnak volt egy pit-je a 90-es évek derekán. ő imádta a gyerekeket, de a felnőtteket nem szívlelte (nem jellemző rájuk, csak sajnos sz#r helyről származott szegény). vagy: elírás :)
2012. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Még bizalmatlan lehet. A legjobb ha felhívod őket és ha érdekel, megnézed magadnak. Néhány kutya elég nehezen fogadja el az idegeneket és az új környezetet, ez ne tántorítson el. Ha adsz nekik egy kis időt, feloldódnak.
2012. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elírás, mert utána azt írja, hogy kedves az embereket. Nagyon jó pofa kutya, remélem valaki örökbe fogadja.
2012. febr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!