Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ovulációdiagnosztikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne, hogy járt-e már valaki úgy, hogy a hüvelykenet, és tükrözés alapján a 10. napon jó a kutya, de a progeszteron már 26 ng/ml? Kicsit ellentmondásosak az eredmények. Az ekkor történő fedeztetésből lehet kiskutya?

2012. febr. 14. 16:45
1 2
 1/14 Akiteki ***** válasza:
Szerintem ez már túl magas. Igazából nem szoktam kérdezgetni az eredményeket. Az első tüzelési napon elviszem, aztán két nap múlva még egyszer és Szász doktor telefonál, hogy mikor induljunk. Amíg nem hozzá jártunk, folyton lecsúsztunk. Egyik nap még 8 volt, két nap múlva meg már 20 és késő. A kenetvizsgálat nem túl megbízható, én inkább a progeszteronszintnek hinnék.
2012. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Messze van a kan? mert sok kant csak akkor érdekli a szuka, ha időben van. a 26 már nagyon sok, viszont igy, hogy még csak a 10. napon van? Hát kéne mégegy progeszteron, és lehet másik laborban.
2012. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A kan külföldön van, bár nem olyan vészesen messze. "megnézettem" a szukát egy másik kannal, ő igencsak érdeklődött iránta, és a szuka is állt volna. Előtte 3 nappal a progeszteron 12.3 ng/ml volt, de az orvos azt mondta, hogy a többi vizsgálat alapján még nem jó..
2012. febr. 15. 09:43
 4/14 A kérdező kommentje:

Akitekinek: jó, hogy van felétek egy ilyen csodadoktor :)gyanítom ő Pest környéki, az meg nekem eléggé messze van:(

(a kék kézért elnézést, nem vagyok kibékülve a laptop egérrel..)

2012. febr. 15. 09:49
 5/14 Akiteki ***** válasza:
Konkrétan Pesti. Én is vidékről utazom hozzá. Ennyit megér. Egyszer indultunk el Belgiumba vizsgálat nélkül, ott is hagytam a fedezési díjat és az utiköltség sem volt 2 fillér, aztán üres maradt a lány. Azóta inkább utazom hozzá kétszer, de nem járok így. Még mindig közelebb van Pest. :)
2012. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát az biztos, hogy két pesti utat megér, ha messzire megy az ember. De tanácsodat megfogadva, ma elmentünk egy másik orvoshoz. Az ő vizsgálata szerint 3,5 ng/ml a progeszteronunk..(ez már azért hihetőbb) és úgy tűnik, igencsak érti ő is a dolgát,tanácsára pénteken fedeztetünk. Szándékomban áll vasárnap még egyszer. A régi dokinkat meg elfelejtjük. Aztán ujjak keresztben, és várjuk a legjobbakat:)

Köszönöm a segítségeteket:)

2012. febr. 15. 19:00
 7/14 Akiteki ***** válasza:
Drukkolunk! Majd számolj be a fejleményekről!
2012. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
örülök én is, hogy segithettem. péntek az már jó, akkor lesz kb. 8-9-es
2012. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A fedeztetések sikeresen megvoltak, ezen már nem múlik..az ultrahang után remélem jó hírrel tudok szolgálni:)
2012. febr. 21. 08:48
 10/14 Akiteki ***** válasza:
Szuper! Milyen kutyusaid lesznek?
2012. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!