Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltékenység? (többi lent)

Féltékenység? (többi lent)

Figyelt kérdés
Menhelyröl van egy kis szuka kutyám, és a másik kutyám nem jön ki vele. Mármint együtt játszanak, alszanak, de ha kint vagyok, odajön, és ugat a kicsire. (nem köjök csak kisebb mint ő) És néha totál bekattan, és ha nem vagyok kint, akkor is folyamatosan ugatja. Olyankor mit kell csiálni?Egyformán viszem őket sétálni, sőt, a "nagyobb"-al többet foglalkozok. többet tanítom stb. de ugyanúgy szeretem őket, és együttg is játszanak, és együtt alszanak.
2012. febr. 14. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod megfigyelni, hogy melyik a főnök? Lehet hogy épp a pici, hiába kisebb, és jogosan ugat, mert ez a dolog fix, és Te az alacsonyabb rangúval többet vagy.

Lehet hogy nem ez baj... hogy ugat? Magasan vagy mélyen?

2012. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a "nagyobb" (Csöpi) kisebb: (Negro)

Csöpi ugatja Negrot. Hát ahogy szokott mint amikor azt ugatja, ha madarat lát, vagy azt mikor elmegy egy bicigli a ház előtt.

2012. febr. 14. 16:55
 3/4 Mailerdeamon ***** válasza:
Féltékeny, úgy gondolja, hogy csak neki jársz, a másiknak nem. Szólj rá, a te dolgod eldönteni hogy mikor kit simogatsz, nem az övé.
2012. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rászólok, de tovább ugat. Nem hatja meg. És ha úgy nézzük részben igaza van, mert amíg, Negro nem volt itt, többet törődtem vele, most pedig mindkettöjükkel foglalkozok, ami zavarja.
2012. febr. 15. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!