Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek öreg már egy 6...

Szerintetek öreg már egy 6 éves mopsz kutyus az elletéshez? Most lenne rá lehetőség, hogy legyenek kiskutyik, csak nem tudom, hogy nem-e öreg hozzá.

Figyelt kérdés
Az orvosunk szerint már az, de ő kicsit túlzásba esik mindennel és nem nagyon veszem komolyan amit mond. Lecseszett, hogy miért vittem le gyalog a kutyát hozzá (3utca), mert, hogy mennyire liheg... miért a kutyák nem szoktak? Na szóval ilyen. Egyébként egy teljesen egészséges, életvidám kutyusról beszélünk.
2012. febr. 15. 08:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy az orvosod túloz, de ebben igaza volt. Kár lenne kitenni a középkorú kutyádat az ellésnek. Lehet, hogy semmi baja nem történne, de hogy a szervezetét nagyon megviselné, abban biztos lehetsz.
2012. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy is, minek csinálsz kölökkutyákat feleslegesen?

Mert cukik?

Menj a menhelyre, ott láthatsz elég cuki kutyakölyköt.

2012. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%

Hát te nyilván jobban értesz hozzá mint egy orvos ugye??? 6 évesen már nem fiatal az elletéshez, de úgyis fedezteted, mert csak magadra gondolsz úgy látom!

Tényleg , a kutyád győztes? Van törzskönyve?

Szerintem hanyagolandó, nem kéne kihasználni a kutyádat arra hogy pénzt keress!


A 3 utca egy kicsit túlzás, de szerintem nem kéne elletni.

De ha nem hiszel a dokinak, olvasd el ezt:


[link]

2012. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
utolsó vagyk: leir benne mindent, ami a kérdésedre választ ad
2012. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
40%
Igen, kicsit "öreg" már hozzá. Megviselné. Ahhoz meg semmi közötök hogy miért akar kutyát a kérdező.
2012. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Na, látom itt mindenki nagyon tudja, miért akarom. Azt mondják, hogy ha egyszer megelleted a kutyát életében, kisebb az esélye a petefészekráknak meg ilyeneknek. Nem egy felelőtlen állattartó vagyok, aki leszarja a kutyát, mert ha így lenne egyfolytában fedeztetnem. Szeretnék egy utódot tőle. Egyet megtartanánk és már 3 jelentkező lenne a családban, aki szeretne egy kölyköt. Nem gondolom, hogy így le kéne cseszni a kérdés miatt. Nem veszélyeztetném a kutyát, ne higgyétek.
2012. febr. 15. 09:04
 7/34 anonim ***** válasza:
6%
Mit vártál?:) Így is sok már a konkurencia...:) Én kikérném még egy doki véleményét aki valóban jó doki. És ha ő azt mondja, hogy még lehet és ő segít neked akkor szerintem semmi akadálya.
2012. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%

"Azt mondják, hogy ha egyszer megelleted a kutyát életében, kisebb az esélye a petefészekráknak meg ilyeneknek."


Valóban, nem felelőtlen vagy, hanem tudatlan, de ez nem olyan nagy baj. Ennek az állításnak pont az ellenkezője igaz. Ha ezeket a betegségeket szeretnéd elkerülni, akkor pakoltasd ki a kutyát! Ami szerv nincs benne, az nem is betegedhet meg.

2012. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Köszönöm, meg fogok feltétlenül kérdezni egy másik orvost, mert mondom, nagyon durván túloz ez a doki. Oxigénmaszkot akart a kutyára adni amikor gyalog lesétáltam vele és vizes törülközőt rakott rá, amjd betette a légkondi alá.... szóval kicsit túlzásokba esik
2012. febr. 15. 09:16
 10/34 A kérdező kommentje:
nem vagyok tudatlan, ezt doki mondta. állandóan álvemhes a kutya, megzavarja a szervezetét, teje van meg ilyenek. Igen, a kipakoltatás is megfelelő lenne ellene, de semmivel nem veszélyesebb neki egy ellés és inkább csak jó tesz.
2012. febr. 15. 09:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!