Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát ajonlot...

Milyen kistestű kutyát ajonlotok lakásba?

Figyelt kérdés
Olyan kutyust szeretnék,ami könnyen nevelhető,és nyugodt! Minél kisebb legyen! Nem baj,ha valaki tapasztalatot ír,és nem a nagykönyvi szöveget! :)
2012. febr. 15. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem palotapincsi kutyusom volt.Nagyon szófogadó volt.Nyugott természetű.Nagyon édes,hűséges,és vicces.

Épp a napokban fedeztem fel egy pincsit egy menhelyen.

Nagykanizsán van.

Beírod:Élettár Állat és természetvédő egyesület.

A képeknél az utolsó képen van a kutyus.Remélem hamar örökbefogadja valaki.

Én valószínű,csak nyáron tudnám.

2012. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Atya ég, ez a pofi, ezt nézd meg, én máris olvadozom :))


[link]

2012. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt régen egy kis pincsim, hát minden volt, csak nem nyugodt.. Fajtán belül is lehetnek különbségek, akárcsak az embereknél. Ha jó természetűt fogsz ki, mázlid van.

Amúgy több ismerősömnek van paneltacskója, yorkija és boston terrierje, ők pl nyugisak és okosak. Nemrég vigyáztam egy yorkifiúra pár napig, idebent csak aludt, kint meg olyan köröket futott, hogy simán lehagyta a goldimat.

Sok sikert és boldogságot a majdani választotthoz!

2012. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A palotapincsis vagyok! :-)

Én is hallottam hogy azt mondják róluk idegbetegek.Az enyém 3 éves korában került hozzám,és nagyon hálás volt.

Akiket ismertem és van nekik,mind barátságosak.Szeintem minden állat más egyéniség.

2012. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha kicsit és nyugodtat is szeretnél egyben akkor én a helyedben nem fajtát, hanem egyedet választanék. Kifejezetten nyugodt apró termetű fajtát nem tudok ajánlani, bár ez lehet hogy csak engem minősít. Vannak bőven gazdikereső csivavák, pincherek, yorkik és keverékeik, biztos akad köztük nyugodt is. Nekünk pl. van egy, de ő még nem örökbefogadható.
2012. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem selyemkutyám van. Nyugodtnak nyugodt, de némi mozgásigénye azért van:) Mondjuk ha naponta futkározhat szabadon egy 30-50 percet, akkor utána olyan mintha agyoncsapták volna (fekszik, alszik). Egyébként nagyon barátságos, vidám természetű (felnőttel, gyerekkel, és állattal egyaránt, macskával is:) gyerekekkel még végtelenül türelmes is ráadásul, pedig sosem élt kiskorúak között) és könnyen tanul. Szeret is tanulni. Ja és elég ritkán ugat, csak akkor ha kopognak. Amúgy még csendben is van állandóan.
2012. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem tacsi és palotapincsi keverékem van :)
2012. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat,és tapasztalatokat! Mindenképp fiatal kutyust szeretnék,ha lehet kölyköt,de egyre inkább hajlok a menhely felé,hogy onnan lesz! :)
2012. febr. 16. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!