Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szüntethetem meg a...

Hogy szüntethetem meg a kutyaszőr hullást?

Figyelt kérdés
Lassan kezdek sokkot kapni. A kutyámból szó szerint ömlik a szőr. Mondták hogy gyakrabban kéne kikefélni, de egy hete minden nap egy fél vödör (felmosóvödörnyit képzeljetek el) szőrt húzok le a kutyáról. Mit lehetne csinálni?
2012. febr. 15. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kefét használsz?

A furminátor nagyon jó kefe, rengeteg szőrt ki lehet belőle szedni, azt is, amit egy normál kefe nem hoz ki! Nagyon ajánlom. Nem olcsó, de egyszer kell csak megvenni!

2012. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedlik. Hosszabbodnak a nappalok.
2012. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Furminator, kiszedi az összes aljszőrt. Először kicsit drágának tűnhet, de ez tényleg minőségi cucc.
2012. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegyél 1 hétig minden nap egy kis élesztőt a kajájához. Akkor hamarabb ledobja a szőrét.
2012. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Furminátort használtam, de lecseréltem egy másikra, mert nekünk annyira nem vált be. Az a baj, hogy hiába kefélgetem ki minden nap, semmi haszna. Az élesztőset kipróbálom, Thx!

Mennyit adjak neki? 35kg-s kutyus.

2012. febr. 16. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
1 olyan kocka élesztő ossz el 4 napra.
2012. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. febr. 21. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!