Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csináljátok ezt? Tudom...

Miért csináljátok ezt? Tudom hogy rengeteg tenyésztő az oldalon. Ez eddig rendben is van. De miért kell mindig a törzskönyvel jönni?

Figyelt kérdés
Bármilyen kérdést tesz fel valaki (milyen tápot vegyen, milyen játékot vegyen) mindig a törzskönyv a téma. Törzskönyv kell,de ha nem az volt a kérdés akkor NE!!Nyilván legyen a kutyának, de itt egy példa: 1-2 órája feltettek egy kérdést mi legyen az illető kutyájának a neve, na az első válaszadó mindjárt jött hogy hát ha úgyis törzskönyves mert annak kell lennie akkor adott a név.
2012. febr. 15. 13:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%

"Én is tettem fel ilyen kérdést, de végül teljesen más neve lett, az egyéniségéhez illő. Eltelt vagy három nap, megismertük, és úgy adtunk. A kutyádnak amúgy is lesz egy törzskönyvi neve (mert remélem, nem vagy olyan felelőtlen, hogy egy ilyen örökletes betegségekre hajlamos fajtát olcsón, származási lap nélkül vegyél, hogy aztán a vételár sokszorosát hagyd az állatorvosnál), szóval abból a névből is kialakulhat később egy becézés."


Szövegértelmezésből nem vagy vmi jó. Hol látod itt azt, hogy adott a kutya neve?


Egyébként le is írta, hogy miért fontos a törzskönyv, ha valaki fajtatiszta kutyát szeretne, úgyhogy nem szaporítom tovább a szót.

2012. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Már bocs de a kérdésére nem válaszoltál. Ő azt kérdezte mi legyen a neve. (értsd: Boni, Morzsi, bármi) Te meg előrángatod a törzskönyv dumát. Mért nem arra válaszoltál amit kérdezett. Ötleteket akart nem hegyi beszédet.
2012. febr. 15. 13:49
 3/40 anonim ***** válasza:
66%
Tegye föl a kezét, aki tenyésztő. Én összesen egyről tudok.
2012. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
?
2012. febr. 15. 13:50
 5/40 anonim ***** válasza:
Nem én válaszoltam rá, legalább nézd meg alaposan, ha már egy konkrétumot felhozol példának.
2012. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
68%
Én két-három tenyésztőről tudok, de egyedül Akitekinek van kiírva a felhasználóneve is :)
2012. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért, mert azt szeretnék elérni, hogy az emberek ne szaporítóktól vegyenek kutyát.

Ez rendben van, de szerintem sem kell minden egyes témában előrángatni. Például az etetésnél abszolút nem értem, de mind1.

2012. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Én legalább 5-ről tudok akik rendszeres válaszolók. Hasznos válaszokat adnak mindig. A problémám nem ez.
2012. febr. 15. 13:51
 9/40 A kérdező kommentje:

Alexandra: nem is téged szidtalak (csak nem volt értelmes a válasz a kutyanevekből a törzskönyvig meg szaporítókig jutottunk el). Tudom hogy értesz a kutyákhoz. Azt is hogy bullmasztiffod van.

Attól tartok ellenkező irányba fog menni a dolog: minnél erőszakosabbak az emberek a törzskönyv témával annál többen veszik majd az olcsót. Ez zavar.

2012. febr. 15. 13:55
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva: a hozzászólók nem annyira törzskönyv mellett, sokkal inkább a szaporítók ellen beszélnek. árnyalatnyi különbség. tenyésztő alig akad az oldalon, egy vagy kettő van csupán. kb ez a két ember válaszol (egyébként nagyon kedvesen és segítőkészen) minden ilyen jellegű ("tenyésztéssel szeretnék foglalkozni, hogy fogjak neki?") kérdésre.
2012. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!