Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim van, fél éves és...

Yorkim van, fél éves és akármit csinálok, nem szobatiszta. Hiába viszem sétálni 2-3 óránként, vettem almot, pelenkát . De semmi. Mit lehet még kipróbálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 17:01
1 2 3
 1/21 Akiteki ***** válasza:
77%

Amíg nem jártam erre az oldalra, el nem tudtam képzelni, hogy milyen állapotok vannak nálunk kutyázás terén.

Cseréld le egy plüsskutyára, jobban jársz.

Minden második kérdés arról szól, hogy a yorki vagy a bichon nem szobatiszta és sza..ik a lakásban a pelenka mellé. Tényleg fárasztó már.

2012. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Kedves első! Adj tanácsot neki, vagy irányítsd el olyan oldalra, ahonnan tanulni tud az eddigi hibáiból. Nekem nincs kutyám, valószínűleg a kérdezőnek sem volt még, hát segíts neki!
2012. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Második!

Körülbelül 1000 ilyen kérdés van itt fent. Lehet válogatni...

2012. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Akkor kb ezt kellett volna neki javasolni. Nem mindenkinek fut át az agyán a legkézenfekvőbb megoldás azonnal. (Én meg azért nem javasoltam, mert csak a rágcsálós kérdéseket nézem meg.)
2012. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2012. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 petrusi ***** válasza:
0%
Hiába mondjátok, az első kommentelőnek van igaza. Miért veszel kutyát, ha nem tudsz vele bánni? De nézd csak, a google a jóbarátod!!! Feltalálták a kutyakiképzést és vannak hozzá értő emberek.
2012. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Akiteki ***** válasza:
81%

Kedves Második!

Nem tudom írtál-e már ki kérdést, de mielőtt elküldöd, az oldal felajánlja, hogy nézz körül a hasonló kérdések között és kidobja mind, ami hasonló témában felmerült.

Én attól megyek a falnak, hogy például egyetlen németjuhásszal vagy bullmasztiffal sincsenek ilyen gondok. Gondolom akkora sz...t felszedni a lakásban, kissé gondolkodóba ejti az embereket és inkább leviszik sétálni. Csak az ilyen plázadivatkutyáknál fordul elő.

2012. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk detto ez a helyzet 6 hónapos yorki és az ágyra pisil...nem tudom leszidni mert nem látom csak amikor meglátom a hatalmas foltot...
2012. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nálatok falkavezérség. (ha "csak" az ágyra pisil)
2012. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Az én kutyám is keverék és én úgy tanítottam meg hogy:

-belenyomtam az orrát a pisijébe és leszidtam

-az utcai sétánál pedig mondogattam, hogy pisilj és mikor megtette agyon dicsérgettem,simogattam

-ezt csináltam kb 1hónapig és megtanulta,nem kell ide pelenka stb...

2012. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!