Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám állandóan ugat éjjel ....

Kutyám állandóan ugat éjjel . Hogy tudnám leszoktatni? Nem lehet tőle nyugodtan lenni.

Figyelt kérdés
Ha este besötétedik megállás nélkül ugat, hiába szolok neki, nem hagyja abba. Kénytelen vagyok bezárni éjjelre. Most télen még jó is neki,h nem a szabadban van , de nyáron a nagy melegbe, biztos szenvedni fog, hogy a garázsban alszik. Senki nincs az utcán , szóval a semmit ugatja. Mit tudnék vele csinálni? Hogy lehetne leszoktatni???
2012. febr. 16. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Elverni.
2012. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Dottorre ***** válasza:
36%

Vannak erre megoldások. Például a kutyaugatás elleni nyakörv. Nem olcsó, és nem túl állatbarát megoldás, de hasznos. Ilyenkor kisebb áramütés éri a kutyát, amikor ugat. Ezzel elég hamar le szoktak szokni az ugatásról.

Egyébként valószínűleg azért ugat, mert fél. Érdemes lehet neki beszerezni egy plüsskutyát, vagy hasonló dolgot, mert akár csak a kisgyerekek, a kutyák is biztonságban érzik magukat, egy ilyen plüss játék mellett is.

Nekem ezek az ötleteim voltak, remélem segít valamelyik megoldás.

2012. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szoktam neki oda szólni úgy hogy tudja rosszat csinált, meg néha kimegyek és ráverek a valagára, mondom neki menj a helyedre, így is tesz ,amíg be nem teszem az ajtót magam után. És ő újra elkezdi.
2012. febr. 16. 09:45
 4/18 Dottorre ***** válasza:
86%
Kedves első válaszoló. Remélem nincs, és nem is lesz sem kutyád, sem gyereked. A verés nem old meg semmit. Az legyen az utolsó, amit fegyelmezési eszköznek felhasznál valaki.
2012. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát sajnos, neki van egy csomó plüsse.... kint az udvaron meg a helyén is. Ez sem segít neki. :(
2012. febr. 16. 09:47
 6/18 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugat egész nap! Nem tudjuk kitalálni hogy mitől, öregségére lett ilyen szegény. Nem beteg, nem éhes, nem szomjas, nem fázik. Kíváncsi vagyok én is, hogy van-e megoldás. Az állatorvos sem mondott semmi érdemlegeset.
2012. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ma 09:43

Téged kéne elverni amiért itt szórakozol iskola helyett!

2012. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az még a jobbik ,hogy öregségére, a miénk most volt 1 éves :D Már ott tartok hogy szerintem egyszerűen csak idióta a kutya!
2012. febr. 16. 10:02
 9/18 Dottorre ***** válasza:
0%
PRóbáljátok ki a nyakörvet szerintem, jobbat nem tudok javasolni.
2012. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
AZ a baj, hogy van neki nyakörve. Ebőr nyakörv... Nem tudok rárakni még egyet ami ugyan ilyen megrázos.
2012. febr. 16. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!