Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon aggódom a kutyám miatt...

Nagyon aggódom a kutyám miatt (? ) (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
Van egy kan Tosa-inu-m. Decemberben volt 1 éves. Amennyit tudok foglalkozok vele, majdnem minden nap kint játszok vele és tanítom. Az utóbbi időben nagyon fura lett. Folyton ugrál, harapdál, a múltkor is kiszakította a kabátom. Kb egy hónapig nem tudtam vele foglalkozni mert műtötték a lábam. Mihánt meggyógyult mentem hozzá játszani stb, akkor még rendben volt vele minden. Sétálni is tök normálisan tudott pórázon de már azt sem, folyton elhúz és nehezen bírom őt megtartani. Ezen a héten lett ilyen fura. Hétvégén viszem őt kutyasuliba ez segíteni fog rajta? Meg fog "javulni"?? Ja és akárki elmegy a ház előtt azt folyton megugatja. Nem bántott senkit de azért félek nehogy megvesszen. Ma kivittem őt az erdőbe hallottam hogy vannak kint ezért pórázon hagytam. Amikor meglátta az embereket akkor is egyből elkezdett ugatni. Kérlek segítsetek mert nagyon féltem őt! :'(
2012. febr. 16. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád kamaszkorában nem foglalkoztatok vele eleget, mint írtad nem tudtál a lábad miatt. Ez azt eredményezte, hogy a kutya átvette a falkavezérséget, nem tisztel téged. A kutyaiskola mindenképp jót fog tenni, de mellette jó lenne ezt a linket áttanulmányoznád: [link]
2012. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen... világossá vált hogy ő lett a falkavezér... :( Próbálok majd változtatni ezen és megfogadok tanácsokat. Remélem hogy a kutyaiskola is segíteni fog majd. Köszönöm a választ sokat segítettél vele.
2012. febr. 16. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el segíteni fog a kutyasuli, meg az hogy újra foglalkozol vele sokat. Sosem késő átnevelni egy kutyát, ilyen fiatalon meg még könnyebb, szerintem nem lesz gond. :)
2012. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!