Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok esetleg segíteni...

Tudnátok esetleg segíteni abban, hogy budapesten ingyen menhelyről vagy bárhonnan lakásba szeretnék kiskutyát!? Ha lehetséges : csivava, yorki, Brüsszel griffon legyen!

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyen kutyákat nem találsz menhelyen esetleg fajta mentőknél, vagy hirdetések között , akad olyan aki ingyen oda adja a kutyusát, mert nem tudja megtartani - pl gazdi halála miatt, vagy mert kiderül hogy a gazdi allergiás a kutyaszőrre. Mamám igy kapott egy westit, az előző gazdi allergiás volt rá, és meg kellett válni tőle. Egyébként csivavát ne nagyon keresgélj, mert sokuk gyenge idegrendszerűek, ha ingyen találsz csivavát,, akkor nem biztos hogy jó kutyád lesz, a helyedben inkább westit vagy yorkit vennék.
2012. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:
100%
griffon igen ritka, nem lesz menhelyen. A másik kettőt bárhol tudsz szerezni.
2012. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Menhelyen találhatsz kistestüt, aki szobatiszta, informálódj, vedd fel a kapcsolatot menhelyekkel, és mondd el nekik az elvárásodat!


na még itt nézz körül


[link]

Szegények kicsit el vannak hanyagolva, de egy kis kozmetika után ők is olyan szépek lesznek , mint amilyennek lenniük kell!

2012. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon! Esetleg nagyon kicsi kutyáknak linkjeit eltudnátok küldeni? örülnék neki vagy ajánlani valami lakásba való kis termetű kutyát?
2012. febr. 16. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
www.allatok.info -n nézz körül. A legtöbb menhely, gyepi hirdet ott.
2012. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyon szívesen segítek: nézz utána egyedül. Ennyit csak megérdemel csóri kutya, nem? :)
2012. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Húú.. szita az agyam.. A csivava gyáras sztorira emlékeztek? Én már nem emlékszem hol volt.. Tudja esetleg valaki, hova kerültek a kutyusok? Ez jól jönne szerintem a kérdezőnek!
2012. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Mailerdeamon!

Nem ismertem eddig az oldalt, amit linkeltél. Rákattintottam és többszörösen szerelmes lettem, annyi tündér kutyát láttam. Lesz a családdal megint beszélnivalóm. . . szegények. . . na de már megszokták. Nagyon köszi!

2012. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csivavák meg yorkik kerültek az Állatvédőrséghez kobzásból, de őket valószínűleg bírósági ítéletig nem lehet ökörbe fogadni, mivel még a "gazdájuk" tulajdona mind...
2012. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!