Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan fajta amit nem...

Van olyan fajta amit nem értetek hogy miért lett "felkapva", vagy épp ennek az ellenkezője?

Figyelt kérdés

Szóval hogy lett annyira divatos egy adott fajta. Mit szeretnek annyira benne,miért pont minden 2.-3. embernek az van? Valamint hogy van olyan is biztos ami nem annyira divatos,de akár az is lehetne?

Pl manapság.


2012. febr. 17. 16:41
 1/4 Mailerdeamon ***** válasza:
Azért van nekik adott fajtájú kutyájuk, mert azt látják, hogy külföldön az megy, az van a sztároknak is, vagy a moziban. Igazából teljesen mindegy, hogy milyen fajtáról van szó, nem a fajta erényét mutatja az, hogy ennyire sok van belőle, lásd pl. a yorki, csivava, labrador vagy régebben a dalmata, bernáthegyi esetét. Mindnek van erénye, de nem azért veszik tömegével, hanem mert hírességek és a mozi eladja nekik.
2012. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyikről sem értem, miért épp az a "menő"... nekünk mindig keverék kutyáink voltak, és nagyon imádtuk őket.
2012. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem azok az emberek idegesítenek, akik azért vesznek amstaffot, hogy keménykedjenek vele.
2012. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Border Collie

Mivel ő a világ legokosabbnak nyilvánított kutyája, ezért mindenki ilyet vesz. Sokan szaporítótól. Aztán csodálkoznak hogy az a hiperokos kutya hogy hogy nem csinálja meg amit kérnek tőle, meg feltúrja a kertet stb.

2012. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!