Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van rossz tapasztalata...

Kinek van rossz tapasztalata egy menhelyről, ahonnan kutyát, cicát szeretett volna kihozni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
hát nem tudom hogy menhely volt-e de a csaj ezt úgy űzi mint ha az lenne és nem akartunk kihozni állatot hanem be akartunk vinni az utcáról oda de nem hó hely volt mert az állatok as árban voltak stb.....
2012. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Székesfehérvári menhelyről hoztunk ki egy kutyát. Le a kalappal előttük! Rend, tisztaság, az állatok jól tápláltak! És nagyon hozzáértő lelkiismeretes emberek dolgoznak ott. Csak köszönet jár érte! Köszönjük!
2012. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

Az a nő aki ma minket hívott és nem adtunk neki kutyát biztos írna ide ha olvasná ezt a kérdést.

Kistestű rövidszőrű kutyát nézett ki, de csak kinti tartásra vitte volna, egy használaton kívüli ól lett volna a kutya helye. Elmagyaráztuk, hogy azt a kutyát nem tudjuk csak kintre adni, de természetesen neki állt feljebb, hogy mi milyen állatvédők vagyunk.:)

2012. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ilyen helyre én se adtam volna ki kutyát, pláne rövid szőrű kistestűt. Megkérdeztétek hol, milyen körülmények közt lenne tartva és elmondta, vagy kimentetek terep szemlézni?
2012. febr. 18. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Szolnoki menhelyről ki szerettünk volna hozni egy kölyköt, de volt már egy kutyánk és szerettük volna hogy előtte megismerjék egymást mert hát nem akartuk hogy baj legyen. A főnök meg azt mondta nem ismerkedhetnek meg ha kell vigyük el így ha meg nem hagyuk ott de ne jöjjünk neki ezzel. Egyébként tiszta szép hely csak így nem válalhattuk.
2012. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

A teljes sztori úgy szól, hogy kinéztek egy kutyát, de az ideiglenese már beszoktatta a lakásba és nem akarta adni, mert tudta hogy szétkapar mindent és visszahozzák. Ő ajánlotta a mi kutyánkat, ő hosszú szőrű, de ő meg olyan embercentrikus hogy semmi pénzért kintre nem adom. Aztán megtetszett neki a rövidszőrű, vacilláltunk, akár meg is néztük volna a 30 km-re lévő helyet, mert volt már hogy tanyára vittek kutyát és a legszuperebb helye van, de ma úgy felidegesítette ez a nő az alapítvány elnökét, hogy most már biztos hogy tőlünk nem lesz kutyája. Hát annyi bajunk legyen.


Sokan nem értik, hogy nem minden "menhely" akar szabadulni a kutyától "mindegy hova csak vigyék" alapon és hogy bizonyos kutyát csak bizonyos körülmények fennállása esetén adunk ki. Nálunk csak sérült, beteg, rossz körülmények közül elhozott kutyák vannak, nem adjuk őket akárhová.


Az csúnya dolog volt, hogy nem engedték ismerkedni a kutyádat a másikkal. Ez teljesen természetes kéne hogy legyen. Ez menhely volt vagy gyepi?

2012. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menhely néven fut. Az a csillagszem alapítvány menhelye ha jól tudom. Hát mi is nagyon meglepődtünk rajta.
2012. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is volt 1-2 rossz tapasztalatom...
2012. febr. 18. 19:24
 9/11 Mailerdeamon ***** válasza:
Na mesélj.
2012. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Csillagszem alapítványnak egyszer írtam, mert busszal voltam átutazóban Újszászon és az út mellett láttam egy csontsovány vizslát, de sajnos túl messziről utaztam, messzire mentem és máshogy nem tudtam segíteni, minthogy írtam a Csillagszem alapítványnak. Válaszra sem méltattak!
2012. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!