Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rángatózik a kutyám?

Miért rángatózik a kutyám?

Figyelt kérdés

Most a télen csináltunk egy hóbuckát az udvarra amin imád feküdni a bernáthegyink. Turkál , játsik rajta, de kb. 5 nappal ezelőtt észrevettük hogy olyan rángatózva járkál rajta. Azt hittük csuklik, de nem adott ki hangot, bentről figyeltük, 2percig se tartott.Semmi baja sincs de ma este megint ezt csinálta, de csak ott. Kimentem megnézni de akkor szépen lejött onnan semmi baja nem volt, csak izgatott volt nagyon, dehát mindig az ha kimegyünk az udvarra.Bejöttem és megint felment a buckára és ezt kezdte el csinálni megint.Aztán abbahagyta leült....járkált majd megint felment és rángatózott. Olyan furán mozgatta a fejét, fölfelé...nem tudom pontosan elmagyarázni mintha csuklana, de amugy semmi baja a kuytánknak.

Mi lehet ez?

8 hónapos szuka


2012. febr. 18. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Látni kellene hogy mit csinál, de az alapján amit leírtál, azt gondolom, hogy csak valami szagot érez ott és azt próbálja beazonosítani. Ha csak szaglászik, akkor ilyenkor a földet is szaglássza.
2012. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!