Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyire okos szerintetek egy...

Menyire okos szerintetek egy Angol Bullterrier?

Figyelt kérdés
Ha 1 és 10 között értékelitek egy kis kommentárral hogy miért az jó lenne! Ilyen kutyát szeretnék, sokat olvastam utána de az értelmességéről nem találtam sokat, mint szófogadása gazda szava értésére gondolok! Köszönöm!

2012. febr. 18. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Külsemre adott:) de jellemben gondolj egy amstaffra totál egy az egyben ugyanaz,bujos kedves emberekkel végtelenül barátságos,gyerek szerető,személyvédelemre tökéletes házörzésre nem a legjobb bár nevelés kérdése,de nem az a házörző tipus.Rendkivül tanulékony tudásszomja hatalmas imád parancsoakt végre hajtani,(nekem amtaffom van és jobban szeret tanulni parancsszavakat es feladatokat végrehajtani mint játszani szinte:) ) Továábbá rendkivül értelmes,szinte mindent érez,sok együttlétre vn szüksége a gazdival. Nem lehet ugy tartani h kirakod a kertbe ésnaponta pár orát foglalkozozl vele én javaslom lakásban tartásra is igy elkerülhetetlen h ne együtt legyetek:) ha valamit még kérdeznél szolj nyugodtan.
2012. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon okos és cuki :)
2012. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10+..... leírhatatlanul okos. Nem úgy mint egy német juhász, nem is úgy mint egy border collie, hanem más módon okos. Nagyon figyelmes. Ha szomorú vagy, egyből felfigyel, odamegy és vigasztal. abszolút családszerető, jámbor. Amstaffom van nekem is, de kopp olyan mint egy bullterrier.

Jó szívvel ajánlom ezt a csodálatos fajtát!!

2012. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kiérződik a válaszokból hogy nem pusztán elfogultságból mondjátok, hanem tapasztalatból! Köszönöm!
2012. febr. 18. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van Amstaffom is meg Bullterrier is meg staffbull de ég és föld sztem mind:D az Amstaff sokkal könnybben tanitható,fogékonyabb,temperamentumra tényleg hasonlóak,de egy bull sokkal nehezebben képezhető,bár ált kajával mindent el lehet érni nála,de hát a bullterrier az bullterrier csodát ne várj tőle:))imádom őket de valljuk be öszintén nem a legokossabb kutya.de hát nem is az eszéért szeretem:)anno volt is műsor talán az animal planeten külömbözö fajtákat teszteltek feladatokkal,hát a bull szinte mindent rontott.viszont sokkal könnyebben kezelhető a bull,türelmesebb kutyákkal szemben,bár ők nem is igazán a támadós tipus inkább a provokáló:)miénk pl .alvászavaros,séta közeben a mini yorkival is eljátszik legyen az kan vagy szuka,2 éves kislány pl a multkor halálra nyuzta ő csak állt és tűrte még mikor a farkánál fogva akarta huzni is,de lakásba ha elalszik és a másik kutya hozzá akar bujni felpattan és nekimegy,a multkor ebből komoly verekedést provokálva,amiből állatorvos és nekem is orvos lett,épp ezért muszály külön aludnia.egyébként tényleg nagyon kiegyensulyozott kutyák.de ha értékelnem kéne háááát egy 4-5!!
2012. márc. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az öcsémnekis bull terrierje van,szinte fiaként szereti,és anno mikor idehozta én is,jámbor kinézetével megtévesztett csak mig be nem illeszkedett ide,,,ugyanis a saját gazdájára is rátámadt,a háznál felnövő másik tacsi kutyánkra ráállt,szinte betegesen rá kattant,többször megtámadta,napokig nem került elő ,aztán elérte a célját, a napokban évek után szinte kivégezte ...,a 3éves fiamat rettegve kisérgetem az udvaron mostanság,nem bizom benne egyáltalán sem,megbolondult és nembiztos hogy fajából eredően ilyen,de az életben nem vennék ilyen kutyát pláne nem gyerek közelébe
2013. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól neveli a gazdája,akkor nagyon okos
2017. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!