Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatáskor ti mindig...

Kutyasétáltatáskor ti mindig felszeditek az ürüléket?

Figyelt kérdés
Mert sok helyen nincs egyáltalán kuka, olyankor addig járkálsz az ürülékkel, amíg nem találsz egyet, vagy otthagyod?
2012. febr. 18. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha utcán olyan helyre végzi a dolgát akkor felszedem zacsiba majd egy közeli akár egy udvar kukájába is kidobom ha a kezem átér a kerítésen. Ha a mezőn vagyunk vagy fent a dombon akkor nem foglalkozok vele.
2012. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az én kutyám a fűbe, vagy valami fa tövébe szokta tolni a cuccot, nem szoktam felszedni.
2012. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Mindig felszedem, kivétel, ha hasmenése van :D Bár akkor is próbálom összekotorgatni, de ha nagyon durva, akkor hagyom. Most már olyan szinten ideges vagyok konkrétan egy kutyára, a kutya rendszeresen arra a nyomvonalra sz@rik, amerre mi megyünk dolgunkat intézni (mindig ugyanarra a helyre járunk), hogy viszek magammal pluszban is zacsit és ha még egyszer meglátom, a gazdi kezébe nyomom. Vagy a férjem variációja fog élni, tudjuk melyik az autójuk, tudjuk milyet ürít a kutyája, szépen felszedjük és rárakjuk a szélvédőre (jöhet a lepontozás :D), ezt vállalom.

Egyébként mindig kukába dobom ki, kivétel nélkül.

2012. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Akiteki ***** válasza:
89%
Igen, mindig. Ha nincs kuka a közelben, akkor letuszkolom a csatornarácson. A fűben is ki szoktam válogatni, melyik a miénk. Mások után nem takarítok, de ha meglátom hogy otthagyják, szoktam ajándékozni egy zacskót.
2012. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jó látni, hogy vannak akik felszedik. Én pont tegnap sétáltam a párommal és a hóban különösen feltűnő volt, a kb. fél méterenként elhelyezkedő kis kupacok.

Mivel pont egy társasház előtt voltunk, nem értettem, hogy ez a gazdákat miért nem zavarja.

2012. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kertvárosban, parkokban, lakótelepen mindig felszedem, kivéve ha hatalmas növény közepébe nyomja a lelkem, vagy sötétben úgy eldugja, hogy nem találom...ha nagyon híg, akkor inkább próbálok földet rászórni. :D

A Duna parton akkor szedem, ha kuka közelében vagyunk, egyébként a nádasban, susnyásban senkit nem zavar

2012. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ahol lakunk, a háztömb mögött van egy nagy füves terület, minden környékbeli oda viszi a kutyáját és az a hely tele van kutyakakival, de nincs a közelben egy kuka sem. Ez helyes?
2012. febr. 18. 22:52
 8/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, aki a társasházas hozzászólást írta.

Kérdésedre válaszolva, nem helyes, hogy nincs ott kuka. Szerintem a környékbeliekkel kéne reklamálni érte, esetleg aláírást gyűjteni az ügy érdekében.

Hiszen a nem kutya tartóknak is érdeke hogy legyen.

Azért azt a füves területet lehet, hogy gyerekek is használnák, és akkor ez számukra az ürülék miatt lehetetlen.

2012. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem helyes. Rakassatok oda kukát.

Bár véleményem szerint ez részben oldaná meg a problémát, mert aki fel akarja szedni, az felszedi és elviszi egy kukáig, tehát megtalálja a módját.

2012. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Már jártam úgy nem egyszer, hogy nem volt helyben kuka és kénytelen voltam több 10 méteren vinni a kakit, míg találtam. Elég bosszantó és szerintem sokan pont ezért a kényelmetlenségért nem szedik fel. De ez az önkormányzat hibája.
2012. febr. 18. 23:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!