Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya miért tud annyira...

Egy kutya miért tud annyira örülni nekem, ha már csak meglát?

Figyelt kérdés

Annyira jó hogy ha már csak meglát a kutyám, teljesen oda van, örül, boldog, szaladgál, látni rajta, hogy mennyire szeret. Pedig csak egy éjszaka nem látott.


Egy embernél vagy más állatnál sem láttam olyat, hogy annyira örüljön nekem, mint a kutyám csak azért, mert lát engem.


Miért ilyenek a kutyák?


2012. febr. 19. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Mert ilyenre fejlődtek az evolúció során.

Tegyél fel még ilyen hülye kérdéseket.

2012. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
T9bb már nem jut eszembe...
2012. febr. 19. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Az enyém is ilyen.:) Mert, annyira szeret h már ilyeneket csinál örömébe.:D

A te kutyád milyen fajta? Az enyém Border collie keverék.:) Nagyon okos, és szép kutya.:)))

2012. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, te komolyan ilyen ostoba vagy?
2012. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
én nekem is így van :D és olyan jó látni mert úgyvan h mamáméknál lakik a kutya és péntekenként kijövök hozzájuk vasárnap meg haza megyek és a kiskutyám végülis nem lát 5 és fél napig és amikor meglát annyira örül hogy beszokott egy kicsit pisilni meg az ölembe hajtja a fejét agyon nyalogat olyan édes :D
2012. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mert ilyenek a kutyák....:)


[link]

2012. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!