Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mi a teendő? (Kutyaki...

Ilyenkor mi a teendő? (Kutyakiállítás nevezési galiba, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elég korán neveztem egy MEOE kiállításra (online), és csak most láttam, hogy egy vidéki MEOE szervezetnek kell utalni a pénzt, nem magának a MEOE-nek. Én pedig oda utaltam. Ebből lehet gond? Egyelőre a nevezési státuszom "Feldogozás alatt" van...

2012. febr. 19. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán ha őket kérdeznéd... Nekik mindenképpen szólni kéne, mert ha tudják, hol keressék a pénzt, akkor lehet, hogy meg is találják. Helyetted biztos nem fognak nyomozgatni.
2012. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A befizetési csekken rajta van, hogy milyen címszóval utaltam a pénzt és hogy ki vagyok, ezt csatoltam a nevezéshez.

Próbáltam már hívni őket, de mint mindig - elérhetetlenek.

2012. febr. 19. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor hívd azt a szervezetet, ahova kellett volna utalni.
2012. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:

Amikor a nevezést elküldted, csatoltad hozzá az átutalás igazolását?

Ha igen, akkor semmi gond, rendezni fogják.

2012. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, csatoltam az igazolást és még hozzá is írtam a közleménybe a kiállítás helyét is + a nevemet. Szinte az első napokban neveztem, amint lehetett rá online, aztán csak később jutottam el a vidéki szervezet oldalára, ahol láttam, hogy más bankszámlaszám van megadva.

De ha rendezni fogják, akkor megnyugodtam.

2012. febr. 19. 17:27
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Fogsz kapni majd egy mailt, ha valami nem stimmel. De ilyenkor nem szokott gond lenni. Ha biztosra akarsz menni, küldd el mailben is a papírokat a vidéki szervezetnek. Ceglédre neveztél?
2012. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, Miskolcra neveztem.

Akkor elküldöm nekik is a papírokat külön. :)

2012. febr. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!