Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi lenne havonta egy...

Mennyi lenne havonta egy bichon havanese oltással kajával mindennel együtt? Azok válaszoljanak akiknek tényleg van .

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem van egy 8 hónapos havenese-m


amikor elhoztuk egy oltása volt meg és 2 napra rá hogy elhoztuk kapta a második oltást tehát mi 3-at fizettünk mindegyik 4900 FT volt, pro plan kutyatápot kap 1-1,5 kg szokott elfogyni neki havonta, kimérve vesszük 1kg 1300 ft , de nem rég 2 kg vettünk,de ha a kölyök kori oltások megvannak utána már csak évente kell oltásra vinni ami 8000 FT (veszetség és a kombinált) van egy másik bichonom is amúgy..


akkor kozmetikába is kell vinni évente 2x( egy komplett nyírás és fürdetés 4500 FT körül van) az idősebb kutyát így visszük, a kölyök most megy majd márciusba vagy áprilisba elsőnek..

2012. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ezek mellett kell, hogy legyen félretéve pénz állatorvosra, mert bármi lehet, elég egy vírusos hasmenéses járvány stb. és röpködnek ki az 5-10eFt-ok az ember pénztárcájából...
2012. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

oltások havonta 4500 Ft eddig +ba meg tuti költök rá 10-15 ezret havonta. Szóval oltással együtt nálunk majdnem 20.000Ft havonta. Az enyém most lesz 4 hónapos, március elején megyünk az utolsó oltásra.

december 14. hoztam azóta azóta kb 60 ezret ráköltöttem, de ebben pelustól kezdve játékokig pórázig minden kb:D a kutyut 120ért vettem szóval nem valami olcsó kutyus, de nekem megéri:)

Bár már csak kaját kell neki venni, mert mindene megvan:)

egy prémium táp se olyan drága 1 kicsi kutyának.

2012. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! 15-20e havonta? De ebbe mi van benne?? Szerintem ez nagyon sok! Havonta oltás??
2012. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből a kölyök bullmacimnak is kijön a tartása, pedig ő aztán sokat eszik (szuperprémium tápot)...

Pelenka minek? Miért nem viszed le? Tudom, tudom, oltások.. Nincs még meg az összes. De maximális elővigyázatossággal ezt ki lehet kerülni és később nem lesz gond a pelenkával. Most itt borítékolom neked, hogy nem lesz könnyű menet szobatisztává nevelni pelenka mellett...

2012. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pelus délelőttre van, mert nem vagyok otthon, bár így is pucolnom kell utána :S ha 1x rápisil a pelusra nem hajlandó többször. Oltással együtt 15-20e ami 4500Ft nálunk:) Eddig játékokat vettem aminek kb 3-5ezer darabja,tölthető játékokat vettem, nyakörv póráz, 5800 volt a kefe, szőrápoló cuccok kiságyat neki, bár így is mellettem alszik, vitaminos cuccok amiket ajánlott az ismerősöm stb:D de már csak a havi kaja van hátra:D De amúgy sokat viszem ki 3-ra érek haza, akkor kiviszem 1 órára aztán fél5kor kiviszem félórára 6kor félórára kb és fél8kor pedig ismét kb 1 órára:) De ez időjárástól változik de 4x kiviszem minden nap, hétvégén többször is. De 3 oltása megvan hó elején megyünk az utolsóra:)
2012. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jahm a szobatisztasággal, hát délelőtt besikerül, amíg nem vagyok otthon, de délután, és reggel nincs baleset, reggel ő kelt, és viszem ki:)
2012. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!