Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlanátok...

Milyen fajtát ajánlanátok nekem? Vagy inkább nézzek szét menhelyen?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha közepes vagy kicsi kb jack russel vagy attól nagyobb meéretű lenne, okos, könnyen tanítható, szívós,hűséges, ragaszkodó, ne hulljon túlságosan a szőre és könnyű legyen a szobatisztaságra való nevelése

A tartása így nézne ki kb ( de persze télen bent lenne)

6-7 órát kint aztán 4-5 órát bent napi 2 séta ( SOSEM hagyom ki)

minden nap játszok vele a sétán kívül és tanítom

sok időt tudok vele együtt lenni

Előre is köszönöm :)



2012. febr. 19. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Első kutyus lenne?
2012. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tötpeuszkár. Nem hullik egyáltalán a szōre ezèrt naponta fèsülni kell h eltávolítsuk az elhalt szōrt ès ez a fajta a világ 2.legokosabb kutyája.

Nagyon okos, játèkos,szertt mozogni. Szereti a hosszabb sètákat ès a jó kisfizikai feladatokat. Szerreti az agilytit ès nagyon ügyes benne. Sztem ōt válaszd, de menhelyen nèzz elōbb körül. Nevet is monndk lány:csipkebgyó, fiú:donáld (kacsa)

2012. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen
2012. febr. 19. 20:47
 4/13 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm :)
2012. febr. 19. 20:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám a Jack russelt első kutyának. Nagyon feszegeti a határokat és iszonyat önfejű. Bár az biztos, hogy könnyen tanítható és nagyon okos.
2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én is gondolkodtam a jack russelen is
2012. febr. 19. 20:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha már te magad hoztad fel, akkor szerintem nyugodtan nézz szét menhelyen. Rengeteg fiatal foxi keverék van sajnos leadva, bár már találkoztam jack russellel is. Ha megfelelő a kapcsolat köztetek, akkor hűséges és ragaszkodó lesz a kutyád fajtától függetlenül. De az uszkár /uszkár keverékek is jók lehetnek, de ennyi foglalkozás mellett bármelyik másik kisebb terriert is fontolóra veheted, westi, bull típusuak...

A tanítás és a szobatisztaság meg nagyrészt tőled és az adott kutyától függ, nincs olyan fajta amit könnyebb szobatisztának nevelni.

2012. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. febr. 19. 21:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Beagle! Hozzá is sok türelem kell, mert elég makacs, de minden amit szeretnél róla, megvan benne. -És nagyon sok van belőle menhelyen. Többek közt azért , mert sok energiaájú, és sok felelőtlen ember csak a cukorfalat kiskutyát látja benne, amikor meg felnő és nem törödik vele, akkor a legjobb megoldásnak ezt látja... hogy megszabaul tőle! De azért figyelj oda,és ha menhelyről veszel beagle-t , akkor érdeklődj az ottani gondozoktól, hogy milyen kutyus van még, ami megfelelne az elvárásaidnak!

De ha első kutyus, akkor különösen figyelj oda , mert a beagle tényleg sok energiáju és makacs tud lenni, de a jack russel egy igazi kihivás, feltesz kábé 10 kutyával!

De a helyedben beagle-t vennék! :)


[link]


Bátran ajánlom neked,nekem ilyen van- érteni kell hozzá és a világ legjobb kutyája! :) <3

2012. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Leírtak alapján boxer! Teljesen megfelel minden elvárásnak és iszonyat okos, ragaszkodó!
2012. febr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!