Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan birjam leszoktatni az...

Hogyan birjam leszoktatni az 1 éves német juhász kutyám h amikor kiviszem a határba és elengedem ha talál valamit ne egye meg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát erről sehogy kb. Én azt olvastam, hogy vagy teljesen kölyökkorban (amikor hozzádkerül) akkor elkezded vele, hogy semmit nem ehet meg az engedélyed nélkül, vagy pedig elég erős fegyelmezéssel kiképző segítségével.


Én ha idejében el tudom kapni, hogy valamit megenne, akkor még le tudom tiltani, meg néha sikerül olyan erélyesnek lennem, hogy rögtön kiköpi, de sajna legtöbbször sikerül megennie a talált ételmaradékot.


Az is baj, hogy lehet hogy utána azon a pár centin nem fog felenni semmit, ha sikerül a tiltás, de a kis "buta" nem fogja tudni, hogy az a következő 15 méterre is vonatkozik, meg azután is.


Szóval nehéz, ezt a legnehezebb kb megtanítani sajnos.

2012. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Eddzél egy kicsit és bírni fogod.
2012. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mert eddig a behiv volt nehez nem hallgatott rám ha meglátott egy nyulat mig látta futott utána de akkor is kértem segitséget itt már most 2 hónap utána kutya szófogadó és 80% ba azonnal jön a hivásomra ! és reméltem erre is van valami tuti trükk !
2012. febr. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!