Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekünk 4 bolognese kutyánk...

Ágcsika kérdése:

Nekünk 4 bolognese kutyánk van és 1 staffordshire. Hogy neveljem öket, hogy ne morogjanak egymásra? A fehérek 2 év fölöttiek a staffordshire 15 hetes.

Figyelt kérdés

2012. febr. 20. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
5 kutyátok van, de még a fajtájukat sem tudod leírni?
2012. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
és miért tartasz 5 kutyát (mellesleg törvényellenesen!) ha nem értesz hozzájuk...?!
2012. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
sok a kutya és egyik sincs nevelve, valószínűleg a sor rendel van baj, szerintem inkább fordulj szakemberhez, mert ennyi kutyánál elég nehéz bármit is kezdeni ha ennyire kezdő vagy méghozzá felelőtlen is hogy ennyi neveletlen kutyád van, ha a staffi megnő és úgy kapnának össze akkor kis fehérkék húznák a rövidebbet..
2012. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez egy kioktató oldal??????????Itt az embereket akik tanácsot kérnek azokat bunkó módom kioktatják.Amugy a Bolognesek nagyon jó neveltek.
2012. febr. 21. 16:26
 5/5 anonim válasza:
100%

Itt csak ilyen bunkó emberek vannak. Tördődj bele, amugy semmi közük hozzá hogy mit csinálsz.


Amugy meg azért morognak egymásra mert nincs kialakulva a falkasorrend. Ha te leszel mindegyik szemében a falkavezér akkor szerintem megszünik a probléma.El kell érned hogy te vagy a főnök, és akkor nem fognak egymás közt "rivalizálni" mert egyenrangúak lesznek, te pedig fölöttük, és ők az alárendeltek.

Amugy ha megnézed a Cerberos kutyaiskola oldalát, akkor ott sok hasznos dolgot olvashatsz, esetleg telefonon is kérhetsz segítséget-tanácsot.

Remélem tudtam segíteni.

2012. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!