Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet bele szeretni egy...

Mitől lehet bele szeretni egy fajtába egy életre?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy már nem is tudom miért, de arra emlékszem, hogy 13 éve szerelmes vagyok a doberman fajtába?


És az összes kutyát szeretem, minden kutyát, de a dobermantól elájulok annyira szeretem.


Mi ennek az oka?

Hogy alakul ki egy ennyire hosszan tartó imádat egy fajta iránt?


2012. febr. 20. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

megfogott meg a jelleme és tetszik a külseje is


én már nagyon rég német juhászt akarok nagyon tetszik a fajta ,de sajnos panelbe lakunk és így nem akartam nagytestűt most van egy kistestű kutyám akit imádok meg ő a mindenem , de ahogy adódik lehetőségem német juhászt fogok venni :D

2012. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocsi a "meg" nem kell
2012. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a dogokkal vagyok így.14 évesen kaptam egyet apukámtól.Azóta csak az van,jelenleg 6:D
2012. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Akiteki ***** válasza:
Mondjuk meg, hogyan lettél szerelmes? Mindenki másképp:)) De végeredmény ugyanaz.
2012. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon megfogott a kedvenc fajtám külseje, viselkedése. Ez pedig a Puli. Nagyon szeretem ezt a fajtát!

Bár még az ölebeket is de a Puli örök szerelem marad örökre!

2012. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy hogy, de velem is így van, és én se értem:)).

Bár nekem a Border Collie, jellemével, és kinézetével teljesen elragadott:).

2012. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Épp tegnap beszélgettünk erről. Én pl. 4 éves koromban láttam egy mesét, és azóta szeretem a fajtát. Persze akkor még semmit nem tudtam magáról a fajtáról, de az imádat már megvolt. Később olvastam utána, és most 20 évesen "vált valóra" az álmom és vehettem meg az első kutyámat. :) Persze ez nem követendő példa, én sem szeretem, amikor egy film/mese/akármi alapján minden valós ismeret nélkül választanak egy fajtát, de az én estemben nem erről volt szó. Most pedig ha ránézek a kutyámra, csak csodálkozok, hogy lehet ennyire gyönyörű kutyám. :)
2012. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen véletlenül kaptam egy kutyát és beleszerettem. Azóta szoktam gondolkozni, hogyha egy másik fajtát kaptam volna, akkor is beleszerettem volna, de mostmár mindegy, remélem nem. Most úgy gondolom, hogy a kinézete és a jelleme tökéletes számomra, de lehet azért mert ebbe nőttem bele. Mindenesetre már 11 éve így van.
2012. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor megszülettem anyukáméknak volt egy kutyájuk, németjuhász. akkor colt 1 éves. vele nôttem fel, imádott és én is ôt.. akármenyit is cibáltam soha nem harapott meg. Jelenleg 15 vagyok, de 12 évesen sétáltam a kutyámmal és szembejöttek velem a pásztorkutyák. A kutyám gondolkodás nélkül elôm állt, de sajnos túl öreg volt, ahoz,hogy hacolni tudjon, mégis az életét adta értem.Ha ô akkor nincs bizonyára eléggé csúnya sérüléseim lettek volna. Ma már nagyon sajnálom,hogy nincs velem, de jelenleg 3 kutyám van, egy németjuhász és két menyelyes kutyus. Nem tudom,hogy miért, de megfogott a nj jelleme és egész életemben szeretnék tartani mindig legalább egyet!
2012. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, az emberek iránt hogy alakul ki? Csak úgy. Ez egy érzelem, van persze racionális része is, de attól szép, hogy nem teljesen megmagyarázható.
2012. febr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!