Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi kutya szerintetek...

Az alábbi kutya szerintetek puli vagy pumi keverék? Helyes? Kb mekkorára nő meg (cm)?

Figyelt kérdés
[link]

2012. febr. 21. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyikhez sincs köze....el kell menni a lehető legtöbb infót begyűjteni és a tapasztalatok alapján választani
2012. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ma voltam ott ők sem tudják.A természete jó.Csak érdeklődőm vajon milyen keverék?
2012. febr. 21. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:

A színe olyan, mint egy rottweiler, így elsőre roti-puli keveréknek mondanám, de 10000000000000 más opció is lehet.


Amúgy meg kb. mindegy, mi, ha tetszik, szereted, jó természetű stb.

2012. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Engem a feje rottweilerre emlékeztet. Szerintem viszonylag nagytestű, erős csontú kutya lesz. Amúgy nagyon helyes, jó lenne ha minél előbb gazdás lenne.
2012. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lakásban szeretném tartani.

Nem tudom eldönteni mekkora lesz :( kb hány kiló,mert olyan 10-20 közöttit szeretnék.

2012. febr. 21. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Az alap az tutira puli, erősen viseli a fajta jellegét, de a rajzossága tényleg egy rotira hajaz. Kb. közepes, vagy közepesen nagy kutyus lesz belőle. Nagyon helyes! De számíts arra, hogy a találgatásokból kiindulva valószínűleg egy igen mozgékony kis jószág lesz belőle.
2012. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mailerdeamon ***** válasza:

És ha 25 kiló lesz? Akkor tragédia történik? :)

Ha az ember találkozik egy szimpatikus kiskutyával nem kilóra méri. Nagytestű is elvan lakásban, annyi az egész hogy többet kell kerülgetni mint a kicsit.

2012. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet fekete-cser tacskó és puli keveréke is, akkor nem nő nagyra.
2012. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia

szüleim puli tenyésztők. Szerintem ez a kiskutya se pulitól se pumitól sem származik. sok ilyen szőrű kutyus van. Az lehet hogy a felmenői közt van puli. De ő már nem apai vagy anyai ágon tartozik a pulihoz. De a génjeiben lehet puli is . :)

2012. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!