Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy széklet...

Mennyibe kerül egy széklet vagy bélsár vizsgálat egy kutyának?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
0%

ingyenes:

KELLÉKEK:TÁL

ecset

magmapapir

antrizopot müszer

2012. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
azt hittem hogy 5-6 ezer vagy annál több
2012. febr. 21. 17:42
 3/24 anonim ***** válasza:

nekem a macska fül váladékát kb 5 ezerért tenyésztették ki...


szóval jól gondolod

5 és 10 ezer között

attól függően miket kell rajta megvizsgálni

2012. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
0%

ingyenes


csak arra figyelj hogy friss legyen a széklet


ne zacskóba vidd hanem lefedett tálba

2012. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

azért egy macskának fül váladék vizsgálása szerintem egy kicsit más..


most már nem tudom kinek higgyek ,csak azért kérdezem mert rosszul állunk most és a kutyámnak esedékes lenne egy ilyen vizsgálat,kaptam névnapomra pénzt (5 ezer ft) és szóltam a szüleimnek hogy fizetem az egész vizsgálatot és ha kell raknának e hozzá,bele mentek és érdeklődnék mennyi lenne, de ha tényleg ingyenes akkor jó,de azért még várok pár választ..

2012. febr. 21. 18:02
 6/24 Kegyes Attila ***** válasza:
0%

Egy farkasnak vagy egyébb kutyafajtának ki vizsgálgatja a székletét a természetben?


Saját maguk! Megszagolgatják és eldöntik, hogy kell-e füvet enniük vagy sem!

A természet tökéletesen működik magától! minnél jobban beleszólunk annál inkább elcsesszük annál több éproblémát okozunk hosszútávon!

Soha nem gyógyszereztük meg vizsgálgattatuk a kutyáinkat! Mégis megvoltak és eléltek szép hosszú életet.

Minnél inkább átvesszük az irányítást az önműködö természettől, annál több problémát okozunk vele!

2012. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

de beteg a kutyám vmi bélrendszeri baja van vagy az emésztésével van gond ,és 2 hete rizst kapott mert a doki mondta és azt is ha letelik a két hét hívjuk fel hogy mi a helyzet és hogy vegyünk sensitive tápot és pár napi táp adása során nézzük meg megy e a ha vagy sem ,ha továbbra is megy akkor egy széklet vagy bélsár vizsgálat kell hogy kiderüljön mi a baja...


amúgy jó lenne ha a kérdésre válaszolnál nem pedig kioktatni , elhiheted nem unalmamba akarom elvinni a kutyám egy ilyen vizsgálatra

2012. febr. 21. 18:16
 8/24 A kérdező kommentje:
* 2 hete = 2 hétig
2012. febr. 21. 18:17
 9/24 anonim ***** válasza:
Ne hasonlítsunk már egy farkast, egy háziasított kutyához. Sajnos előfordul, hogy a történet nem csupán annyiról szól, hogy kell-e füvet egyen vagy sem.
2012. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
aki normálisan válaszolt annak köszönöm!! :)
2012. febr. 21. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!