Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A városban tilos a kutyával...

A városban tilos a kutyával póráz nélkül sétálni?

Figyelt kérdés
Vagy ezt az adott város önkormányzata határozza meg? És mi történik, ha mégis úgy sétáltatom, megbüntetnek? Ha igen, akkor ki szól érte, a rendőr?

2012. febr. 22. 21:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, nem szabad póráz nélkül sétáltatni kutyát, ha mégis, megbüntetik az illetőt. Tudomásom szerint a közterület felügyelő.
2012. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Közterületen tilos pòràz nélkül sétàltatni kutyàt. Ùgy tudom a közterületesek nézik és büntethetnek érte.

Èn minden nap szabàlyt szegek, nincs a vàrosban kutyafuttatò...

2012. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Életemben nem láttam még közterületfelügyelőt, lehet, álruhában vannak:) Tudom, nem szép dolog szabályt szegni, de a kutyáért tűzbe tenném a kezem, valahogy utálom a pórázt, úgy érzem, gyengévé tesz. Ne a póráz miatt jöjjön velem, hanem mert én vagyok a gazdája.
2012. febr. 22. 21:31
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találkoztam még közterület felügyelővel, de lehet, hogy tényleg álruhában vannak. :) A viccet félretéve én inkább pórázon viszem, nem szeretném, hogy ha pont akkor találna be egy felügyelő, amikor nincs a kutyán a póráz. Inkább viszem az erdőbe meg más helyekre sétálni, ott legalább el tudom engedni.
2012. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
És ha észrevesz, mi történik? A kutyát elvehetik? Vagy 'csak' fizetni kell? Mert ha ne adj isten el is vehetik, akkor inkább póráz.
2012. febr. 22. 21:36
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Én fehérvári vagyok , és soha életemben nem volt a kutyámon póráz. Ennyi. Sosem kaptak el.
2012. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
78%

Én is fehérvári vagyok...


Ja.. azt hozzáteszem, hogy amikor sétálunk, akkor csak pórázon. Szaladgálni, játszani engedem el a többi kutyával.

2012. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
70%
Én is sok olyan embert látok, akik nem használnak pórázt, de ha erre alapozok, hogy "mert xy sem viszi pórázon a kutyáját", akkor nagyot kockáztathatok. Mindenki maga dönti el, de én semmiképpen nem szeretnék fizetni emiatt. Amúgy is sokszor jobb, ha pórázon van a kutya, mert nem egyszer volt már olyan, hogy megkergetett egy macskát. :) Szóval nekem nem jelent nagy gondot a póráz, a kutyámnak sem. Nagy, erdei sétákra úgyis visszük, ott meg nem kell. :)
2012. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Én nem azért viszem póráz nélkül, mert más is, hanem azért, mert megbízom benne, és fölöslegesnek és kellemetlennek érzem a pórázt. Úgy érzem, ez gyengévé tesz, én az akaratommal akarom befolyásolni, nem egy kötéllel:S
2012. febr. 22. 21:57
 10/52 A kérdező kommentje:
Szóval úgy próbálom nevelni, ha akarja, akkor megteheti, hogy elmenjen, de ne akarja, és ebben a póráz akadályoz.
2012. febr. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!