Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiket szeret legjobban a kutyád?

Kiket szeret legjobban a kutyád?

Figyelt kérdés
Az utcán melyik nemhez, korosztályhoz vonzódik a leginkább, kikre figyel, kiket köszönt farokcsóválva? Kort és fajtát is írjatok, légyszi

2012. febr. 23. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Senkihez nem vonzódik. Mindenkire figyel. Bárkit köszönt, aki normálisan közeledik. 3 éves komondor.


Senkihez nem vonzódik. Emberekre nem figyel, csak ha futnak. Nem igazán köszönt senkit. 1 éves magyar agár.

2012. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az enyém kifejezetten vonzódik a fiatal lányokhoz, úgy 20 és 26 év között, illetve a nagyon idősekhez (nénikhez, bácsikhoz egyaránt). gyakran be is várná őket vagy épp előresietne, hátha kap tőlük simogatást


3 éves keverék

2012. febr. 23. 15:43
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Senkihez, mert rászoktattam h csak én (vagy a párom) az érdekes, semmi más.


Más kutyákkal mindenképp ismerkedne állandóan, annyira h ha letiltom, akkor ülés közben remeg :D

2012. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja, a kor és fajta lemaradt: másfél éves roti-nj mix.
2012. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Senkihez nem vonzódik, nem szerint. Mindenkit egyformán szeret. Gyerekeket felnőtteket egyaránt bár inkább a gyereke társaságát szereti. Általában csak akkor figyel oda emberekre ha szólnak neki vagy hasonlók.... Mindenkit köszönt aki normálisan közeledik hozzá. 6 éves Tacskó keverék.


A másik sem vonzódik nem szerint senkihez. Felnőtteket ill. a nagyobb gyereket jobban kedveli. Kicsikkel nehezen jön ki nem szereti ha nyúzzák. Elmegy előlük. Ha az úton megy valaki azt megnézi de ha bejön valaki vagy sétálunk az úton akkor nem érdeklik az emberek ha mi is ott vagyunk. Csak minket és az ismerősöket köszönti (azokat akkiet ismer és elég sokszor van nálunk. Amúgy nem egy barátkozós típus. Nehezen barátkozik idegen emberekkel. hagyja magát nekik simogatni de sok idő kell amíg a bizalmába férkőznek. Sokszor úgy tesz mintha ott se lennének. Nem szereti ha idegenek piszkálják. 8 hónapos Puli

2012. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A fiatalabb nőket jobban kedveli, de ha valaki barátságtalanul közeledik hozzá, akkor ő sem jófejkedik :) Apukámat, a nővéreimet, a legjobb barátnőmet, és engem köszönt farokcsóválva. Ha a tesóm hazaér, majd összepisili magát a boldogságtól, mert bár a családom, és baráti köröm összes tagja megértette, és betartja az érkezés utáni szabályt, a nővérem a mai napig örömködve fogadja a kutyát, aki erre annyira beindul, hogy fél órán keresztül egyfolytában nyavalyog, és úgy csóválja a farkát, hogy kileng a feneke :)

1 éves kínai kopasz kutya, powder puff.

2012. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az én kutyám kb. mindenkit egyformán bír, hihetetlen barátságos, de csak úgy nem megy oda senkihez, csak ha én is odamegyek, és megengedem neki. Vicces, de megfigyeltük, hogy a csövesekhez jobban vonzódik valamilyen okból, kicsit ciki volt a nevelés elején elrángatni őt mindenféle alkoholtól bűzlő kétes alaktól:)
2012. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: kb. 8 hónapos vadázskutya-agárszerű keverék.
2012. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenkit..Nemtől,kórtól,bőrszíntől,alkoholszinttől függetlenül.Éjjel-nappal.
2012. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
6. az enyémnek is kileng a feneke, ha családtagnak örül. úgy csóválja a farkát, majd szétesik és közben "énekel" hozzá. mi is betartjuk az ötperces szabályt, de ez idő alatt nem múlik el a lelkesedése. kivárja és jön a banzáj :)
2012. febr. 23. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!