Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz a kutyám, szét szed...

Rossz a kutyám, szét szed mindent az udvaron, nem hallgat rám, szólok neki, nem jön hozzám. Stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(Most 9hónapos Labrador) Tudom, hogy még kölyök, de amit csinál az már túlzás. Párszor már ráütöttem 1 kicsit a hátára (nem nagyot). Szerintem alig érezte meg, és ha már 1 kicsit is megemelem a kezemet fél. Segítsetek!!!

2012. febr. 23. 17:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nevelni kéne nem ütni. Menjetek kutyasuliba, ott megtanulod hogy bánj vele.
2012. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ez egy kölyöknél benne van a pakliban. Az én kutyáimnál 3 évnek kellett ahhoz eltelni, hogy az udvarban elérhető magasságban ott lehessen valamit hagyni. Addig ami ottmaradt, az megették, elásták, szétrágták stb..... Tessék minden nap alaposan lefárasztani, akkor valamivel jobb lesz a helyzet.
2012. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

mennyit szoktál vele sétálni??foglalkozni??

mert attól is lehet hogy unatkozik..

a kutyasuli is egy megoldás..

2012. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Az hagyján, hogy rág, szétszed ezt-azt, de nem ez a fő probléma, hanem hogy nem tisztel téged. Hosszú lenne leírni, hogy hogyan érd el nála, belinkelek egy videót, nézd meg a többi részét is, az talán megadja a helyes irányt:

http://www.youtube.com/watch?v=sf2tw4gWCnY

Az én kutyám 8 hónapos, 2 hónapja van nálam, de már sikerült elérnem, hogy póráz nélkül jön mellettem, és az esetek 95 %-ában behívható. Nagyon sokat segített Cesar Millan módszere.

2012. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
nekem is labradorom van 3 honapos nagyon rossz de okos is.habár nem mindig azt csináljan amit mondok.ma kivittem az utcára még póráz nélkül ott nem nagyon akart visszajönni de inkább a kíváncsisága miatt. remélem előbb utóbb ezt ki fogja nőni és szépen visszajönn egy szora.nagyon sokat kell velük foglalkozni.az enyém majdnem mindig velem van.
2012. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Leírhatnád, hogy miként zajlik egy napotok a kutyával, esetleg egy hétvégétek. Az alapján lehet, hogy tudnánk valamit javasolni.
2012. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Most mivel beteg vagyok, így naponta 1/másfél órát szoktam vele foglalkozni. fél-fél-fél óra.De amikor suliban vagyok, akkor legtöbbször fél6-ra érek haza...szóval akkor jó, hogy ha rátudok szánni negyed órát...Normálisan megszoktam neki mondani (néha még én is hülyének érzem magam), hogy ezt nem szabad,azt nem szabad. De mihelyst bemegyek a házba, fekszik egy 20percet és kezdi előrről.

2012. febr. 23. 18:21
 8/29 A kérdező kommentje:
18:20 ->ha itthon vagyok kimegyek hozzá 9-10 órakor, megsimogatom, próbálok vele játszani...(hiába eldobom neki a labdát, vagy valamit érte fut de nem hozza vissza-és ez régebben pedig jól ment). Aztán délután is foglalkozom vele...de amiket csinál úgy érzem,hogy fölösleges...
2012. febr. 23. 18:23
 9/29 anonim ***** válasza:
Kölyök? A nevelést már hozzákerülésekor el kellett volna kezdeni. A mi labradorunk is 9 hónapos, kutyasuliban 99 pontra csinálta meg az engedelmess vizsgát. Hogy legyen viszonyításod. Neked is ajnlom hogy vidd el suliba. Itt nagy problémák vannak a falkavezérséggel. És tanulni sosem késő. Másik kutyámmal 1.5 évesen kezdtünk suliba járni.
2012. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én is van hogy 6kor érek haza 15 vagyok, van hogy este tízkor indulok sétálni.
2012. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!