Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átlagosan mennyit kér egy jó...

Átlagosan mennyit kér egy jó handler a kutya felvezetéséért?

Figyelt kérdés
Gondolom több az árkategória, de kb. a nagyságrendre lennék kíváncsi.

2012. febr. 23. 19:07
 1/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
52%

Hogy mennyit kér azt így nem lehet meghatározni, mert hivatásos handlerekkel nemigen találkozni itt nálunk, vagyis nagyon kevés van belőlük.

Ezek hivatásos kutya felvezetők kiállításokon-tenyészszemléken-főtenyészszemléken. Ők arra hivatottak, hogy a kutyákat tökéletesen felvezessék előkészítsék és győzelemre juttassák épp az adott kutyát.


Ezért a fizetségük nem lebecsülendő.

2012. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
55%

Na az most egy másik dolog, ha valaki kinevezi önmagát handler-nak, csak azért mert már vezetett fel egy két saját kutyát, vagy éppen a szomszédét, de ez nem ugyanaz.

Egy igazi, jó handlert kiválasszák és ugyanúgy ö is kiválasztja a legkitűnőbb felvezethető és ígéretes kutyákat.


Olyanba nem fog belevágni amiben nincs fló.

2012. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Handlertől függ mennyiért csinálja, az igazán profik kb 5-10 ezer forint/kiállítás áron dolgoznak, de már lehet jót találni 2-5 ezerért is.
2012. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az igazán profik jóval többet elkérnek, mint 5-10.000 Ft... :)

találhatsz olyat, aki jól felvezeti a kutyádat, és még örül is, ha adsz párezer forintot, ők többnyire lelkes (ex)junior handlerek. de attól, hogy jól csinálja, a siker nem garantált :P

egy profi handler nemcsak jó, hanem a személye már garantálja a sikert :D na ők belekerülnek kiállításonként 20-30.000 Ft-ba, ráadásul többnyire ők tanítják be a kutyát is, esetleg kikötik, hogy más nem is vezetheti fel, szóval hosszútávú magas kiadással kell számolni.

2012. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
67%

Nem mondok nevet, de már megkérdeztem néhányat.

Van, aki körönként 15 ezerért (cac-cacib-bob), a bis szereplés helyezéstől függ.

Van olyan, aki kiállításonként a fajtabírálatig 50 ezer, de csak ha évente legalább 5 kutyát felvezet Neked. A bis szereplés ott is külön számol.

A junior handlerek örülnek, ha bevihetik a kutyát, azonnal ki is írják a honlapjukra, hogy show handlerek is:))

2012. febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiállitásonként 20 ezret+utiköltséget fizetek.
2012. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

néhány idősebb profi handlernél a határ a csillagos ég..

szerintem jobban jársz ha megkérsz egy fiatal felvezetőt. Ők is nagyon ügyesek tudnak lenni, és már egy pár ezer forintért elvállalják, vagy ha odaadod nekik a kutyát a junior handler versenyre cserébe, akkor akár ingyen is.

2012. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hivatásos handlerek nagyon sokat kérnek, bár ők tényleg nagyon profik. Jól mondták az előttem szólók, a junior handlerek nagyon szívesen és nem is olyan drágán felvezetik a kutyusokat. És a legtöbbjük nagyon ügyes. Én is szívesen vállalok kutyákat mivel én is jh vagyok. Nálam az árak mindig megeggyezés alapján vannak :)
2013. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!