Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyának milyen játékot,...

Kiskutyának milyen játékot, elfoglaltságot tudtok?

Figyelt kérdés

Lehet hogy lesz kutyusom(bichon havanese)és már előre gondolkozom,hogy milyen játékokat tudnék neki kitalálni amivel közösen játszhatunk meg ilyesmi!főleg mikor még otthon kell lennie amig nem lehet levinni sétálni,mert először kellenek az oltások!ha tudtok valami jó játékot vagy valami jó kis elfoglaltságot amig nem vagyunk otthon(majd későbbre amikor nagyobbacska lesz)akkor irjatok!

elöre is köszi!! :)



2012. febr. 24. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet venni olyan labdákat, meg figurákat, aminek a belsejébe jutalomfalatot lehet tenni. Ennek csak annyi a hátránya, hogyha rájön, hogyan a legegyszerűbb, utána már könnyen kiszedi. Én azt csináltam, hogy kindertojásos tojáskákba tettem falatot, és körberagasztóztam. Megmutattam a kutyának a műanyag tojást, a jutalomfalatot, és a szeme láttára tettem bele, aztán körbecelluxoztam, és megzörgettem... Azonnal rávetette magát, és fél napig ezen csámcsogott :)
2012. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

KONG játékok ilyenek, én a napokban fogom a kutyámnak megrendelni..

Egyébként ne szoktassátok se pelenkára, se alomra, vigyétek le nyugodtan. Ha tenyésztőtől hozzátok, eleve 2 oltása meglesz már. Maximális körültekintéssel (figyeltek rá, hogy ne érintkezzen más állat ürülékével és más állattal sem) nem lesz semmi gond és könnyen szobatiszta lesz.

2012. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja.. és pár nap után nyugodtan szoktathatjátok az egyedülléthez, hogy később ne legyen gond.
2012. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem köszi!első válaszoló:az nem lenne kicsi nem nyelné le??:)
2012. febr. 24. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe, én nem mernék neki kindertojásbigyuszt adni,simán lenyelheti,mert az csúszós is meg kicsi is!
2012. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De amúgy az ötlet nagyon király, csak más kivitelezésben.:)
2012. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja,kell venni valami igömböt :)
2012. febr. 24. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Én savanyúságos, kis vödörbe tettem jutalomfalatot, és kilyukasztottam 2 helyen. (persze abba sokkal többet), azzal elvolt egy darabig.
2012. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz ötlet köszike :)
2012. febr. 25. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!