Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyának játékok, ötletek,...

Kiskutyának játékok, ötletek, elfoglaltság neki?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
a játékok csak ugy érnek vmit h ha te is játszol vele,legyen az egy labda vagy egy kötél.Ha csak ugy odadobod neki h fogllalja le magát ő nemfogja,csak ha te is játszol vele. Egyedül a csont az amit egyedül elvisz és szétrág,de az meg nem tesz jot a szaglásának ha nagyon sokat adsz neki. Több időt probálj meg vele játszani/foglalkozni. Egyébként harapásnyelő labada ami nekünk bevállt illetve a kötelek,amik egyben fogtisztitok és jo elfgolaltság is.
2012. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia:)

én rongyot szoktam vele húzni:D vagy csak fogok egy teniszlabdát és megtanítom neki hogy hozza vissza:) vagy birkózunk:DD azt nagyon szereti:d szoktunk még fogócskázni is:D elvesz tőlem valamit én meg kergetem de sosem érem utol:(:DD jó játékot:DDD

2012. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó ötletek köszi!Én meg uncsitesóm a nagyim tacsijával szoktunk igy fogócskázni!alig lehet elkapni!! :)köszi
2012. febr. 25. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!