Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyvet tudok utólag...

Törzskönyvet tudok utólag csináltatni?

Figyelt kérdés
Van egy kopasz kutyám de törzskönyve az nincs neki és szeretném ha lenne.Hogy és hol tudom megcsináltatni? (kaptam)

2012. febr. 24. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sehol és sehogy.

legközelebb törzskönyvvel együtt vedd.

2012. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat. Beszélj azzal akitől kaptad. csak a tenyésztője tudna neki csináltatni, de csak akkor ha a szülőknek van, és még erre az alomra nem adott le alombejelentőt.
2012. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a tenyésztő tud kikérni neki törzskönyvet...persze,ha csak nem egy szaporító,akinek egyik kutyája sem rendelkezik tk-val. Nah meg nem tudom pontosan,de van egy időhatár is valami 180 nap,amíg ki lehet kérni.
2012. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sehogy.Gondolom nem hivatalos tenyészetből van,mert akkor lenne neki. Ha meg már idősebb,a helyzet még bonyolultabb- dns tesztet kell csináltatni,az meg ugye nem két fillér.
2012. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem is ilyen kutyusom van,tenyésztőtől hoztam el ajándékba, ivartalanítási kötelezettséggel és neki van törzskönyve.Szóval ha alapból lenne a kutyidnak olyanja,akkor szerintem te is megkaptad volna. Egy jó tenyésztőnél ez nem opció.
2012. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!