Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan etetitek a kutyátokat?

Ti hogyan etetitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Egyszer vagy kétszer? Mert mi úgy csin;aljuk, hogy reggel kap száraz tápot és estefele kap étel maradékokat. Szerintetek az így jí vagy áljunk át egyszeri étkezésre?
2012. febr. 25. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta a kutyád?

Nagytestűeknél ajánlott pl. a napi 2x etetés, a gyomorcsavarodás miatt. Nekem bullmasztiffom van, így napi 2x kap enni, most is és felnőtt korában is így fogja kapni.

2012. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Keverék, de nem olyan nagytestû :)


[link]

2012. febr. 25. 09:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes pofija van :)

Igazából ahogy jónak látod :) Vki csivavát is 2x etet, vki pedig a nagytestűjét is csak 1x, mert nem tudja megoldani, hogy utána felügyelje, hogy ne nagyon mozogjon 1-2 órát :)

2012. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nekem van még egy németjuhászom és mivel ô 2x kap enni, ezért kapott eddig 2x... csak hallottam,hogy nem tesz jót neki, ha naponta 2x kap enni. De, ha neki csak egyszer adok és a nj-nek kétszer akkor nem lehet belôle baj?
2012. febr. 25. 10:03
 5/15 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem ,hogy a keverék kutyus nem akarna enni és akkor a nj-vel nem morognának? Mert eddig mindig egyszerre kaptak enni és oda figyeltünk rájuk :)
2012. febr. 25. 10:03
 6/15 A kérdező kommentje:
*meg
2012. febr. 25. 10:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg eszik az nj, addig játssz a másikkal, tereld el a figyelmét. Bár megosztóak a vélemények erről a napi 2x etetésről, én már a tápokon is azt látom, hogy mérettől függetlenül mindegyik azt írja, hogy etesse naponta 2x a kutyát..
2012. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs a napi 2x etetéssel. Az adagokra kell figyelni, hogy ezáltal ne kapjon a szükségesnél kétszer több kaját.

Én is reggel szárazat, este főtt kaját adok a kutyámnak (vizsla).

2012. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor maradok a 2x-i etetésnél, végül is eddig nem volt baj vele :)
2012. febr. 25. 10:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Néhány hónapos koráig naponta 3x etettem az óriás termetű, illetve a másik nagy termetű kutyámat, majd olyan 9-10 hónapos koráig 2x. Manapság már 1x. Szerencsére ezekre a fajtára nem jellemző a gyomorcsavarodás.
2012. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!