Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom mi történhetett? (...

Nem tudom mi történhetett? ( 5 törpe pincser pótmamája )

Figyelt kérdés
Sajnos rossz hírem van az 5 mentett kiskutyából reggelre elpusztult a legkisebb. le volt gombásodva a fejük és én arra gondoltam hogy lenyalhatta és túl erős volt..Vagy nem tudom fogalmam nincs...:( Nem hányt meg semmi este még mikor eljöttem tőlük 10 órakor nem volt semmi gond. Reggelre már szinte teljesen kivolt hűlve a teste élt még de már a nyelve is kint lógott. Próbáltam felmelegíteni, dörzsölgetni a mellkasát de sajnos elpusztult rá 1 órára....:( :( Úgy hogy hétfőn első utam lesz a jegyző....
2012. febr. 25. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Doki mondta, hogy gombás? Bekented valamivel?
2012. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen doki mondta és Neotomosan ampullát írt. Az előírásnak megfelelően csináltam....:/ Bár a pici sokkal kisebb volt mint a többi és evésnél is így mindig nyüszített....:( Lehet valami más gond volt.
2012. febr. 25. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:

A neostomosan elvileg nem mérgező meleg vérűekre.

Vízben oldottad és úgy kented? Sajnos ezek a kicsik annyi mindenen mentek keresztül, ahogy írtad, a mamájuk sem az igazi egészséges anyakutya volt. Ki tudja, milyen elváltozásokkal születtek szegények. Igazán csak boncolással tudnád kideríteni, mi is történt a picivel. Nagyon sajnálom őt, mert Te igazán minden lehetőséget megadtál nekik, hogy felnőjenek.

Talán a többi baj nélkül fel fog nőni.

2012. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen 1 ampullát 1 liter vízben oldottam ahogy írta...:( már 3 gazdára talált, köztük a kis bice bóca is.Még 1 kicsi van nálam akinek tegnap műtettem a farkas körmét úgyhogy ő bent van velem a lakásba. Remélem neki nem lesz már semmi baja...:(
2012. febr. 25. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem az miatt halt meg sajnos az a pici.

Nekem kölyök maccs nyalta le magáról , és az igaz, nyálzott egy fél napig, de utána semmi.

Gondolom, a gazdik tudják, hogy figyelni kell a kicsiket, mert csak rajtad múlott, hogy egyáltalán élnek.

2012. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért egy kicsit megnyugodtam egész eddig lelkiismeret furdalásom volt h az én hibám...:( Persze tájékoztattam a gazdikat...:)
2012. febr. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!