Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell nevelni, tartani...

Hogyan kell nevelni, tartani egy tacskót?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
ugyanúgy mint bármelyik másik kutyát..
2012. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
normális választ kérek
2012. febr. 25. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
ez miért is nem normális? ha még nem neveltél kutyát akkor olvass szakirodalmat..ezt nem lehet itt leírni..
2012. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 kutyám volt, és tacsim még nem olyat szeretnék venni csak érdekel hogyan kell tartani
2012. febr. 25. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
úgy kell nevelni,mint bármelyik kutyát,azért írtam,mert nekem volt tacskóm..ő nem egy UFO hogy máshogy neveled mint a többi kutyádat..neveld,úgy mint a másik 3 kutyát
2012. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp vidd el kutyasuliba, sétálj vele sokat, tanulj vele trükköket, engedelmességet. Legyél vele következetes a nevelése során, mert a rossz szokásokat, sokkal nehezebb kinevelni.

2012. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig ez a legnormálisabb válasz, amit kapahtsz. A kutyanevelésről könyvek szólnak, és ha egyet elolvasol, akkor még közel sem tudsz mindent, tehát ne várd, hogy ide leírjuk neked évek tapasztalatát két sorban, mert nem fog menni. Annyit mondhatunk, aminek van értelme, hogy a tacskó nem igényel másabb vagy különlegesebb nevelést, mint a többi kutya.
2012. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Van egy tacskóm ,akit nagyon imádok.

Először is arra kell figyelni,hogy ne ugráljon sokat a kutya,mert a tacskó gerincére nagyon vigyázni kell!Ha lehet kiskorába kezdjük el minnél hamarabb nevelni,mert eléggé makacs fajták,szeretnek a saját fejük után menni.Az én kutyám mindig fel van pörögve,úgyhogy szerintem nagy sétákat is kedvelik.:)

2012. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. febr. 27. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!