Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mentette már meg a kutyátok...

Mentette már meg a kutyátok az életeteket? Hogyan, és milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 17:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ismerősötök köreiben?
2012. febr. 25. 17:59
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem igazán nem mentett meg,de kiskoromba úgy 5 éves voltam,volt egy kutyánk és sétáltattam a ház előtt,elestem,lecsusztam az árokba,és visszahúzott! :)
2012. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Szilvi & Argos ***** válasza:

Hát, az túlzás, hogy megmentette az életemet, annyira nagy gáz azért nem volt :) De sokat segített, az igaz.

Nyaranta imádunk a bányatóban úszkálni, pancsolni. Tavaly is bent úsztunk jó messze a parton, mikor begörcsölt a lábam...de nem csak a vádlim, ami néha be szokott...hanem az egész jobb lábam combtól lefele...nagyon fájt, kellemetlen érzés volt. Argos roti-nj keverékem éppen hámmal volt felszerelve, ezért odahívtam, belekapaszkodtam, és elindult a part fele...de mivel nem vagyok pehelysúlyú, nyomtam lefele szegényt :D Ezért hanyatt fordultam, úgy kapaszkodtam a hámjába, közben a másik kezemmel-lábammal eveztem kifele. Igen ám...de Argos mindenképpen egy horgászhoz akart kivinni, ezért igencsak kellett kormányoznom bal felé :D Végül 2 idős nőnél kötöttünk ki, és ott is maradtunk addig, amíg a görcs ki nem állt belőlem

2012. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De aranyosak:)
2012. febr. 25. 20:12
 5/21 anonim ***** válasza:
Engem a labi-keverékem mentett meg két rotitól, amik szó szerint "kimásztak" a kerítésen, és elég fenyegetően közeledtek felém (Ez séta közben történt). Soha nem volt tanítva ilyesmire, mégis megérezte, hogy elég rendesen beparáztam. A szőrét felborzolta és nem engedte oda a rotikat. Nem vagyok benne biztos, hogy nem haraptak-e volna meg, ha ő nincs ott.
2012. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem igen, legalábbis egy veréstől biztosan! :)

Sétálni mentünk le, panelban laktunk, és az egyik lakásból kilépett egy részeg faszi, és mondta a magáét, meg hogy lelövi a kutyámat, és fenyegetően jött felénk. Nem kicsit megijedtem, a kutyánk meg közénk állt, háttal nekem, és rámorgott. :) Olyan büszke voltam rá! :D

Rottweiler szuka volt, most decemberben halt meg, 2 éves sem volt. :'(

15/L

2012. febr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Még kiskorormban igen, az utcánkba koborolt egy nagyon csapzott kutyus, anyukámmal befogadatuk,apu nem akakrta mert szerinte csunya-ezt komment nélkül hagyom. Eletl 1év és a kutyát fokozoatosan felhizlaltuk futtatuk, szőrét rendbetettük. Lelkileg egybehoztuk és komolyan mondoma világ legszebb fekete németjuhásza lenn,amit csontsoványan locnsosan apukám sem hitte el,de egy év alatt olyna izmos és szép szőrű lett h hihetelen,4 évet élt velünk majd elpusztult sajnos,öreg volt már akkor. De kb 10-11 éves lehetett amikor elpusztult azt mondta a doki.Csodakutya volt:)
2012. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De jó, a rottweilert sajnálom, a németjuhászt meg ügyesen megmentettétek :)
2012. febr. 26. 17:47
 9/21 anonim ***** válasza:
2 éves koromban az öreg kutyánk figyelmeztette anyukámat, hogy éppen mászok felfelé az ingatag padláslépcsőn. Nem épp életmentés, mert nem vagyok az a leesős fajta, de én mindig úgy tekintettem rá.
2012. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Decemberben a másfél éves amstaff keverék ébresztett fel minket, hogy ég a konyha. Nem volt nagy tűz, de pont a gázvezetéknél volt. Kicsit később vesszük észre és felrobban a ház. Később derült ki, hogy a tömítés pont úgy olvadt meg, hogy eltömítette az egészet. Nagyon büszkék vagyunk a kutyára, de kicsit félek, hogy ez elég nagy trauma volt neki. Azóta folyamatosan a nyomunkban van. A nappaliban van fotelja, abban alszik, de ha anyu reggel kiküldi, ahogy szokta, talán az egész család halott lenne már, vagy épp házunk nem lenne.
2012. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!