Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehet nyuszikat...

Szerintetek lehet nyuszikat kutyával összeszoktatni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő kicsi még, talán. Az én kutyám másfél éves, a nyulam egy éve van nálam, de nem működik a dolog. Amstaff keverékem van és minden más életformára halálosan féltékeny. Amíg nem tudja, hogy figyeljük, a macskával elvan... Ha nyugis fajta a kutya, a nyuszi meg kicsit bátrabb, meg lehet próbálni.
2012. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, csak kölyök korban érdemes elkezdeni. Később már macerásabb. De lehet, persze. Én kutyáim sem bántják a haszonállatokat. Pedig nagy kuvaszok, meg komondorok de még a kis csibéket sem piszkálják. Csak nevelés kérdése.
2012. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és ha nyuszik már majdnem 1 évesek??
2012. febr. 25. 21:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves nyuszim van és egy 8 hónapos bullmasztiffom. A helyzet az, hogy a nyuszim nem fél tőle, de a kutyusom nagyon játszana vele, ami a nyuszimnak nem tetszik és inkább menekülőre fogja. Én abban bízom, hogy ha picit komolyodik a kutyám, akkor nyugodtan összeengedhetem őket...
2012. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet. Az más kérdés, hogy nem mindenkinek megy.
2012. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
már egyszer találkoztak egy kutyával csak akkor ugy elfutott az egyik h alig birtuk kiszedni a bokorbol :(
2012. febr. 26. 11:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem direkt szemtől szembe kell őket megismertetni, elég, ha egy szobában/kertben vannak, és egyik se foglalkozik a másikkal. Szokják meg egymás jelenlétét, aztán majd elkezdenek úgyis érdeklődni, ha rájönnek, hogy nincs veszély.
2012. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2012. febr. 26. 16:18
 9/13 Akiteki ***** válasza:
Láttam egyszer, hogy a húsvéti nyuszi két bernáthegyivel játszott a kertben. Biztosan lehet, csak a módját nem tudom.
2012. febr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:/ majd akkor probálkozunk (a tesoimmal :D)
2012. márc. 3. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!