Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bundatisztítás : mudi? (több...

Bundatisztítás : mudi? (több lent)

Figyelt kérdés
Tisztítani szeretném a mudim szőrét... Eddig egy körömkefével szedtem ki a szőrét ,de szeretnék valami jobb megoldást találni. A furminátor nem teszi tönkre a szőrét? Kefe is lehet? Szeretnék valami lehetőleg olcsó megoldást!
2012. febr. 26. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha külön nincs gondod a szőrével, akkor szerintem egy egyszerű fésülés elég neki nagyon ritkán! Meg fürdetés, ha kell. Nekem is mudim van, és bizony megjártam vele, hogy sokat ápoltam, teljesen elromlott a szőre. Amúgy a furminátor tényleg hatásos, és csak egyszer kell drágán megvenni.
2012. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell drágán megvenni, vaterán ugyanazt kapod 4000-ért, mint a forgalmazótól 10-ért, ugyanis kölföldön marha olcsó :)
2012. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Furminátor nagyon jó, a mudisok nagy része ezt használja, a Classic M-et keresd. Vateráról vedd, onnan jóval olcsóbb, mint a gyártótól, nekem is onnét van! Kb. kéthetente kell jó alaposan kifésülni, rengeteg elhalt aljszőrt kiszed, a kutyaszag is enyhül.
2012. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta már vettem és nagyon bevált! Én hetente szedem ki a szőrét, az baj?
2012. ápr. 22. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább csak kéthetente, de akkor alaposan, mert a mudik szőre tönkremehet a túl gyakori fésüléstől. Csak ha nagyon erősen vedlik, akkor fésüld gyakrabban neki. Ha utána egy flakon sima, langyos vízzel szép lassan leöntöd, közben dicsérgetve, falatokat adva neki és jól összevizezed az egész bundáját, majd hagyod magától megszáradni, akkor utána gyönyörű lesz!

Mutatsz róla képet? :)

2012. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!