Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vehetem át a falkavezér...

Hogyan vehetem át a falkavezéri szerepet?

Figyelt kérdés

Sajnos egy évig nem tudtam vele foglalkozni, ezért most ő lett a vezér. Hogyan vehetném vissza?

Kutyasuliba nem szeretném vinni. A Cerberosos falkavezér átvételt olvastam, de nem nagyon járok sikerrel.

Valami jó módszer hogy én legyek a vezér?


2012. febr. 26. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Nincs esélyed egy év hosszú idő!
2012. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez butaság! Van rá esély, türelem kell, de abból jó sok+ne hagyd, hogy felidegesítsen, ha nem hallgat rád 100adszorra sem.

Milyen módszereket próbáltál konkrétan, amik nem jöttek be?

2012. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fennel könyvet olvastad? Ha leírás alapján nem megy, akkor sajnos kell a kutyasuli, ugyanis a leírások jók, legfeljebb alkalmazni nem tudod...
2012. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Harapd meg a fülét,akkor te leszel a góré:D
2012. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Idővel. Az a cikk nagyon jó, kövesd az utasításait, és olvass cesar millant, van egy erről szóló könyve, és elég jó. A tévésorozatát is ajánlom, sokat lehet tanulni belőle.

Egyébként miért nem jársz sikerrel? Mit nem tudsz betartani, vagy miben látod, hogy a kutya a főnök, és hogy reagálod le ezeket a helyzeteket?

2012. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, és miért nem akarod suliba vinni? Már persze azon kívül, hogy drága.
2012. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem járok sikerrel, már 2 hónapja folyamatosan csináltam, de semmit nem használt.

Leszidni nem igazán szoktam, mivel nem csinál rosszat. Max. amikor sétánál húz, rászólok hogy Nem! és abbahagyja.

Kutyasuli nekem drága sajnos.


Egyébként köszönöm a válaszokat:).

2012. febr. 26. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem csinál semmi rosszat, akkor miből gondolod, hogy nem te vagy a vezér? Vagy mit gondoltál, miből fogod látni, hogy te vagy a főnök? Ha most is úgy viselkedik, ahogy szeretnéd, akkor nincs miről beszélni, te vagy a falkavezér és kész.
2012. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem mert pl nem tudom behívni, már el se merem engedni mert félek hogy nem jön vissza.

Plusz kint a parancsokat se végzi el rendesen.

2012. febr. 26. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!